Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Dowiedz się więcej.
 

2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008

Czerwcowe wydanie Quality Today

O jakości w biznesie na konferencji DAXON

Fundacja Qualitas wzięła udział w konferencji DAXON It News ITILove, która odbyła się w Katowicach. Wydarzenie dedykowane było przede wszystkim miłośnikom IT i zarządzania. W obszernym programie spotkania nie zabrakło zagadnień związanych z jakością. Marcin Kałużny z ramienia Fundacji był jednym z prelegentów. 

Trzydniowa konferencja DAXON It News ITILove odbyła się na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Głównym tematem rozmów był kierunek rozwoju IT i zarządzania. Poruszano także zagadnienia związane z cyfryzacją, nowymi trendami w zarządzaniu IT, jakością w organizacjach czy innowacjami.

Udział w wydarzeniu wzięła również Fundacja Qualitas, którą reprezentował Marcin Kałużny, Prezes Zarządu. W swoim wystąpieniu mówił o jakości w biznesie, która jest czynnikiem warunkującym przewagę konkurencyjną. Wśród prelegentów znaleźli się także prof. Andrzej Jacek Blikle, dr hab. Krzysztof Michalik, prof. UE czy Jarosław Jackowiak z IBM Polska.

daxon1.jpg
 


Majowe wydanie Quality Today

Wyróżnij się! Trwa 12. edycja Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU®

Działalności Twojej firmy przyświeca idea dbałości o jakość produktów, usług czy rozwiązań? Jesteś nastawiony na ciągły proces doskonalenia przedsiębiorstwa i podążasz ścieżką rozwoju? Zgłoś się do 12. edycji Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU®! Poddaj się weryfikacji, potwierdź swoją jakość i wyróżnij się wśród konkurencji. 

Certyfikat JAKOŚĆ ROKU® to największa tego typu inicjatywa w Polsce promująca jakość. Godło wręczane jest przedsiębiorstwom, organizacjom i jednostkom naukowo-badawczym, które charakteryzują się wysoką jakością produktów, usług, a także innowacyjnością i proekologicznymi rozwiązaniami. Certyfikat przyznawany jest przez Fundację Qualitas, która już od 12 lat działa na rzecz doskonalenia w jakości i promuje dobre praktyki biznesowe.

Co należy zrobić by otrzymać Certyfikat JAKOŚĆ ROKU®? Trzeba poddać się czteroetapowej weryfikacji:

  1. Wybierz kategorię, w której chcesz zgłosić swoja firmę, wypełnij samoocenę przedsiębiorstwa i wyślij na adres: zgłoszenia@jakoscroku.pl. Wniosek można składać w kategorii: PRODUKT, USŁUGA, INNOWACJA, EKOLOGIA, NAUKA oraz WYBÓR POLAKÓW i WYBÓR POLEK,
  2. Do wniosku zgłoszeniowego należy dołączyć aktualne zaświadczenia o niezaleganiu z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Urzędu Skarbowego,
  3. Po złożeniu dokumentacji, przedsiębiorstwo zostanie poddane audytowi w zakresie realizowanej polityki jakościowej,
  4. Ostatnim etapem jest  promocja w mediach, w tym na łamach największych dzienników i tygodników gospodarczych.
certyfikat-rzetelnej-firmy.jpg

W ocenie pod uwagę brane są m.in. merytoryczne wskaźniki jakościowe, systemy ISO, wewnętrzne systemy kontroli jakości, certyfikaty i atesty, zaangażowanie pracowników w system kontroli jakości oraz rola i miejsce polityki jakościowej w misji i celach rozwojowych przedsiębiorstwa.

Wyniki ogłaszane są dwa razy w roku, a rozstrzygnięcia dokonują członkowie Kapituły Certyfikatu.

Wręczenie Certyfikatów nastąpi podczas uroczystej Gali Finałowej, która odbędzie się w ramach IV Europejskiego Kongresu Jakości w 2018 roku. Agencja Public PR jest współorganizatorem tego wydarzenia. 

Laureatami poprzednich edycji są takie firmy jak: Roleski, Marwit, LAKMA, Tauron Sprzedaż, ATLAS, Seifert Polska, Protan czy Silbo. 

Regulamin i ankiety dostępne są na stronie: http://jakoscroku.pl/certyfikat/  

Kontakt do Sekretariatu: tel. 32 784 74 00, mail: zgloszenia@jakoscroku.pl

Dołącz do prestiżowego grona Laureatów i podkreśl swoją jakość! Gorąco zachęcamy!

 


Public PR na Europejskim Kongresie Gospodarczym

Za nami IX Europejski Kongres Gospodarczy, który po raz kolejny gościł w Katowicach. To największa impreza biznesowa w Europie Centralnej, która w tym roku zgromadziła ponad 9 tysięcy uczestników. 

Trzydniowe spotkanie, obszerny zakres tematyczny, 132 sesje i 700 panelistów, w tym czołowe postaci polskiej i zagranicznej sceny politycznej oraz eksperci i przedstawiciele biznesu z różnych stron świata. Takiego eventu nie można było przegapić! Public PR również był obecny na wydarzeniu m.in. na panelach dotyczących CSRu oraz kobiet w biznesie. Znakomita dawka wiedzy, ciekawe doświadczenie i pozytywna energia. Do zobaczenia za rok!  

ekg.jpg

ekg2.jpg

ekg3.jpg

ekg4.jpg


Public PR sponsorem Biegu im. Janusza Sidły

Agencja Kreatywna Public PR została jednym ze sponsorów tegorocznej edycji Biegu im. Janusza Sidły, który odbędzie się już 18 czerwca w Katowicach. To inicjatywa, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem i aktywizuje osoby w różnym wieku, zarówno młodzież jak i seniorów. 

Bieg im. Janusza Sidły odbędzie się po raz trzeci. Tegoroczna edycja wystartuje 18 czerwca. Uczestnicy mają do pokonania dystans 10 km terenem przełajowym, który biegnie urokliwymi terenami dzielnicy Szopienice w Katowicach. To tam również mieści się siedziba Agencji Public PR.

Celem biegu jest przede wszystkim promocja sportu i zdrowego stylu życia. Wydarzenie jest również upamiętnieniem lekkoatlety – oszczepnika Janusza Sidły. To także doskonała okazja do promocji i działania na rzecz rozwoju dzielnicy Katowice-Szopienice.

Bieg co roku cieszy się sporym zainteresowaniem. W ubiegłej edycji pobiegło blisko 300 osób.

- Mamy nadzieję, że również w tym roku frekwencja dopisze. Cieszę się, że możemy wspomóc tę ciekawą inicjatywę, która dzieje się w naszej okolicy. Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia i trzymamy kciuki – mówi Marcin Kałużny, prezes Agencji Public PR. 

bieg-sidly.jpg


III Europejski Kongres Jakości - relacja video

WESOŁYCH ŚWIĄT!

QUALITY MAGAZYN – lektura dla praktyków

Zapraszamy do lektury pierwszego wydania czasopisma Quality Magazyn dla Praktyków. To luksusowy magazyn o zarządzaniu jakością w obszarze produkcji, usług, innowacji, HR i marketingu.

Znajdziecie w nim Państwo analizy, wypowiedzi ekspertów, wywiady z przedstawicielami instytucji związanych z jakością, z Członkami Kapituły Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU oraz case study firm z różnych branż. To pierwszy i jedyny tego typu magazyn ekspercki o jakości dystrybuowany wśród przedsiębiorców, organów administracji rządowej i samorządowej oraz środowisk naukowych. Swoją premierę magazyn miał podczas III Europejskiego Kongresu Jakości, który 28 marca odbył się w Katowicach.

Gorąco zachęcamy do lektury.

Quality Magazyn cz. 1

Quality Magazyn cz.2 

DSCF9742


IKAR JAKOŚCI rozstrzygnięty!

Znamy już wyniki pierwszej edycji ogólnopolskiego konkursu na najlepszą pracę dyplomową z zakresu zarządzania „IKAR JAKOŚCI” im. Profesora Romualda Kolmana. Uroczyste wręczenie dyplomów dla autorów i promotorów wyróżnionych prac odbyło się 28 marca podczas III Europejskiego Kongresu Jakości w Katowicach.

 

IKAR JAKOŚCI im. Profesora Romualda Kolmana to inicjatywa, która wyróżnia i docenia wkład młodych osób w tworzenie wartościowych rozwiązań dla przedsiębiorstw o różnych profilach.

Konkurs organizowany jest przez Fundację Qualitas z siedzibą w Katowicach. Kierowany jest do wszystkich studentów i absolwentów studiów pierwszego i drugiego stopnia. Realizowany jest na podstawie zgłoszeń konkursowych przesłanych przez promotorów prac obronionych w technicznych jak i ekonomicznych, państwowych i prywatnych uczelniach w Polsce. IKAR JAKOŚCI objęty został patronatem honorowym Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego – Jarosława Gowina. Podstawowe CMYK

W pierwszej edycji konkursu najwyżej oceniona przez Kapitułę konkursu została praca Pani mgr Olgi Ciechańskiej pt „Projekt rozwiązania problemów jakościowych w produkcji termostatów cieczowych RT z wykorzystaniem metodyki Six Sigma w przedsiębiorstwie Danfoss Poland Sp. z o.o.” absolwentki Politechniki Warszawskiej.

Dodatkowo wyróżnione zostały trzy inne prace:

– „Audyt wewnętrzny jako narzędzie wspomagające efektywny nadzór na przykładzie wybranego przedsiębiorstwa” autorstwa Pani mgr Ilony Winiarczyk z Politechniki Opolskiej,

– „Analiza zachowań konsumentów oraz wpływ neuromarketingu na ich decyzje zakupowe” autorstwa Pani mgr Darii Rabsztyn z Politechniki Opolskiej,

– „Projekt przedsięwzięcia start-up dla internetowej sprzedaży ręcznie robionej biżuterii” autorstwa Pani mgr Magdaleny Łach z Politechniki Warszawskiej.

Uroczyste wręczenie dyplomów dla autorów i promotorów wyróżnionych prac odbyło się podczas III Europejskiego Kongresu Jakości w Katowicach. Dyplomy wręczył Prof. Marek Roszak, Przewodniczący Kapituły konkursu. Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy.

Informujemy również, że ruszyła druga edycja konkursu, do której serdecznie zapraszamy. Termin nadsyłania prac mija 31 grudnia 2017 roku. Prace biorące udział w konkursie należy składać drogą mailową na adres ikar@jakoscroku.pl wraz z dokumentacją uzupełniającą (formularz zgłoszeniowy i poster). Szczegółowe informacje dostępne są w Regulaminie konkursu IKAR JAKOŚCI.


O jakości w praktyce podczas III Europejskiego Kongresu Jakości

Blisko 200 uczestników i 16 prelegentów, w tym goście z zagranicy. Tak w liczbach przedstawia się III Europejski Kongres Jakości, który 28 marca odbył się w Hotelu Monopol w Katowicach. Hasłem przewodnim tegorocznego spotkania była „Jakość w praktyce”. Agencja Kreatywna Public PR była partnerem wydarzenia.

III Europejski Kongres Jakości to wyjątkowe wydarzenie w skali naszego kraju, które po raz kolejny zintegrowało przedstawicieli świata biznesu i nauki. Dyskutowano o kulturze i doskonaleniu jakości w organizacji, w zarządzaniu oraz w życiu. Prezentowano interesujące case study, które pozwoliły lepiej zrozumieć tajniki sukcesu firm. Kongres był również doskonałą okazją by spotkać się z najlepszymi menedżerami biznesu reprezentującymi najwyższe standardy zarządzania i nawiązać nowe kontakty.

 

kongres-jakosci-20.jpg

Po raz pierwszy wydarzenie zagościło w stolicy Górnego Śląska. Organizatorem wydarzenia była Fundacja Qualitas, która od 12 lat zajmuje się promocją jakości i dobrych praktyk biznesowych wyróżniając najlepsze firmy.

- Spotykamy się po raz kolejny, ponieważ chcieliśmy Państwa zainspirować do dalszego działania i do zmiany zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza przełoży się na konkretne realizacje w Państwa firmach, a tym samym usprawni wiele procesów i podniesie jakość zarządzania - mówił Marcin Kałużny, organizator i pomysłodawca.

Wystąpienie inauguracyjne wygłosił Kamil Durczok, redaktor naczelny portalu Silesion.pl, który mówił o budowaniu własnego brandu i o tym jak skutecznie zadbać o jakość życiowego kapitału. Główną część wydarzenia stanowiły panele tematyczne, wystąpienia i dyskusje, których wspólnym mianownikiem była „Jakość w praktyce”. Wśród prelegentów znaleźli się m.in. przedstawiciele Grupy ATLAS i IBM Polska, którzy mówili o social business oraz rosnącym znaczeniu social media w komunikacji i zarządzaniu wiedzą.  

Ostatnio modnym zagadnieniem stało się proekologiczne działanie, dlatego również na Kongresie nie zabrakło tego tematu. Przedstawiciele Przedsiębiorstwa Farmaceutycznego LEK-AM, Rekopolu Organizacji Odzysku Opakowań, Sądeckich Wodociągów oraz Cartrack Polska dyskutowali o różnych sposobach pojmowania ekologii prezentując dla przykładu ciekawe case study z życia firmy. Moderatorem panelu był Łukasz Bąk, Audytor Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU®. Partnerem panelu było Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM.

Na scenie pojawili się również przedstawiciele organizacji DEKRA, KAIZEN Institute, Quality Austria, Quality Austria-Polska i European Organization for Quality. Swój panel poprowadzili także najlepsi trenerzy biznesu Magdalena Robak i Jacek Masłowski, którzy mówili m.in. o tym jak zadbać o jakość swojego życia.   

Merytoryczną część wydarzenia zakończyło wystąpienie Roberta Olsztyna Prezesa Grupy Zipp, który zaprezentował najnowszą kolekcję rowerów i motocykli. Egzemplarze można było podziwiać podczas wystawy.

Drugą część wydarzenia stanowiła Gala wręczenia Certyfikatów i Statuetek JAKOŚĆ ROKU®. Była ona uwieńczeniem realizowanego przez Fundację największego w Polsce projektu promującego jakość -  Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU®. Przyznawany jest on firmom, organizacjom, instytucjom naukowo-badawczym, których produkty, usługi czy rozwiązania charakteryzuje wysoka jakość. W 11. edycji wyróżniono 106 firm.

Podczas Gali wręczono także nagrody specjalne przyznawane przez Audytorów Certyfikatu. Menedżerem Roku 2016 została Pani Katarzyna Szczur, Prezes TEXTRA Poland. Wyróżniono przede wszystkim jej profesjonalizm, zaangażowanie w rozwój firmy oraz szeroką działalność CSR.

Podsumowano również I edycję ogólnopolskiego konkursu na najlepszą pracę dyplomową z zakresu zarządzania – IKAR JAKOŚCI im. Profesora Romualda Kolmana. Dyplomy dla autorów i promotorów wyróżnionych prac wręczył Prof. Marek Roszak, Przewodniczący Kapituły konkursu.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli European Organization for Quality, Polskie Towarzystwo Ekonomiczne, Polski Komitet Normalizacyjny, Krajowa Izba Gospodarcza, COBRO – Instytut Badawczy Opakowań, Pracodawcy RP, Prezydent Miasta Katowice oraz Marszałek Województwa Śląskiego.

Patronami merytorycznymi byli DEKRA, KAIZEN Institute, Klub Polskie Forum ISO 9000 oraz Quality Austria-Polska.

Wśród patronów medialnych wydarzenia znaleźli się Dziennik Gazeta Prawna, Quality Today, Lean Center, Problemy Jakości, Law Business Quality, ceo.com.pl, radio eM, Silesion, Europerspektywy, Katowice.24.info, radio Silesia, TVS, e-biurowce.pl, hrpolska.pl, biuro-kreacja.info, Polskie Radio Katowice, Gazeta Wyborcza oraz Qulity Magazyn.

Partnerami Kongresu byli Agencja Kreatywna Public PR, firma Quendi, John Lemon, Hotel Monopol, Fundacja Masculinum, Impact Photo, „Ogródek Dziadunia”, firma PROFI, MDJ, Grupa Zipp oraz SOWA Samochody.

Pakiety promocyjne dla prelegentów Kongresu przygotowały firmy: Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM, FORMEDS, „Ogródek Dziadunia” oraz Urząd Miasta Katowice.

 Fotorelacja  z wydarzenia dostępna jest na stronie: http://jakoscroku.pl/kongres-jakosci/ 


Zakochaj się w Katowickiej Modernie

Wszystkich uczestników III Europejskiego Kongresu Jakości, którego współorganizatorem jest Agencja Public PR, zapraszamy na spacer po Katowickiej Modernie. Zwiedzanie odbędzie się już 29 marca. To doskonała okazja by przeżyć prawdziwą podróż w czasie i zachwycić się wyjątkowymi obiektami modernistycznymi.

 

Katowicka Moderna to architektoniczna perła dwudziestolecia międzywojennego, wpisana do rejestru zabytków. Składa się na nią ponad 50 budynków modernistycznych, wybudowanych w latach 1927-39. To unikatowe obiekty o zróżnicowanej funkcjonalności. Dzięki nim Katowice nazywane były „polskim Chicago”.

W czasie zwiedzania zobaczyć można będzie m.in. Drapacz Chmur, jeden z najwyższych przedwojennych  budynków w Polsce. Przewodnikiem będzie znany historyk sztuki, urbanistka i wnikliwa obserwatorka przemian Katowic. Gorąco zapraszamy!

Więcej informacji i zapisy: Monika Kmera monika.kmera@publicpr.pl, tel. 32 661 49 72

 moderna3.jpg   moderna1.jpg

moderna2.jpg

moderna5.jpg

Źródło: UM Katowice


III Europejski Kongres Jakości - spotkaj się z najlepszymi!

W  czym tkwi tajemnica sukcesu firm, jak zainspirować do dalszego działania, w jaki sposób zarządzać ryzykiem oraz skutecznie zadbać o jakość swojego życia? To zagadnienia, które będą poruszane podczas III Europejskiego Kongresu Jakości. Agencja Public PR jest współorganizatorem tego wydarzenia. 

III Europejski Kongres Jakości pod hasłem „Jakość w praktyce” odbędzie się 28 marca br. w Hotelu Monopol w Katowicach. Organizatorami wydarzenia są Agencja Public PR i Fundacja Qualitas , która od 12 lat zajmuje się wspieraniem idei jakości oraz dobrych praktyk biznesowych. Wydarzenie jest ukoronowaniem realizowanego przez Fundację największego w Polsce projektu promującego jakość –  Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU®. Przyznawany jest on firmom, organizacjom, instytucjom naukowo-badawczym, których produkty, usługi czy rozwiązania charakteryzuje wysoka jakość.

logotyp-fundacja-qualitas.jpglogo.jpg  

Podczas III Europejskiego Kongresu Jakości po raz kolejny spotkają się przedstawiciele biznesu i nauki z całej Polski. Nie zabraknie również zagranicznych gości. Wystąpienie inauguracyjne wygłosi Kamil Durczok. Główną część wydarzenia stanowić będą panele tematyczne, dyskusje oraz ciekawe case study. Wystąpią przedstawiciele Grupy Atlas, IBM, ZIPP, Rekopolu, Sądeckich Wodociągów oraz organizacji DEKRA, KAIZEN Institute, Quality Austria-Polska i European Organization for Quality. Swój panel poprowadzą także znakomici trenerzy biznesu Magdalena Robak i Jacek Masłowski.

Wydarzenie będzie okazją do poruszenia tematów związanych z kreowaniem kultury jakości w organizacji, dbaniem o jakość życiowego kapitału oraz nowościami i trendami w tym obszarze. To również doskonały moment, by spotkać się z najlepszymi menadżerami biznesu reprezentującymi najwyższe standardy zarządzania i nawiązać nowe kontakty. Po części merytorycznej Laureaci Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU® otrzymają statuetki oraz certyfikaty.

Po raz pierwszy Kongres odbędzie się w Katowicach  – mieście, które znakomicie wpisuje się w ideę nowej jakości, doskonalenia i rozwoju.

Partnerami Kongresu są Agencja Kreatywna Public PR, Quendi, John Lemon i Hotel Monopol. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli European Organization for Quality, Prezydent Miasta Katowice, Marszałek Województwa Śląskiego, Polskie Towarzystwo Ekonomiczne, Polski Komitet Normalizacyjny i Krajowa Izba Gospodarcza. Patronami merytorycznymi są DEKRA, KAIZEN Institute,  Klub Polskie Forum ISO 9000 oraz Quality Austria-Polska. Wśród patronów medialnych wydarzenia znaleźli się Dziennik Gazeta Prawna, Quality Today, Lean Center, Problemy Jakości, Law Business Quality, ceo.com.pl, radio eM, Silesion, Europerspektywy, Katowice.24.info, Polskie Radio Katowice, radio Silesia, TVS, e-biurowce.pl, hrpolska.pl oraz biuro-kreacja.info.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wymagana jest wcześniejsza rejestracja, której można dokonać na stronie http://jakoscroku.pl/kongres-jakosci/. 

Serdecznie zapraszamy!


Certyfikat JAKOŚĆ ROKU® 2017 - zgłoś się do 12. edycji!

Oferowane przez Ciebie produkty, usługi czy rozwiązania charakteryzuje wysoka jakość? Jesteś nastawiony na rozwój, a jednym z priorytetów Twojej działalności jest udoskonalanie? Zgłoś się do 12. edycji Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU®! Poddaj się weryfikacji, potwierdź swoją jakość i dołącz do grona Laureatów.


Od przeszło dekady Fundacja Qualitas realizuje największą w Polsce inicjatywę promującą jakość. Certyfikat JAKOŚĆ ROKU® przyznawany jest przedsiębiorstwom, organizacjom i jednostkom naukowo-badawczym odznaczającym się wysoką jakością oferowanych produktów, usług lub ekologicznymi czy innowacyjnymi rozwiązaniami. Godło otrzymują podmioty działające projakościowo, nastawione na ciągły proces doskonalenia i podążające ścieżką rozwoju. Inicjatywa ma również na celu promocję i wspieranie dobrych praktyk biznesowych.

 podstawowe-poziom-jr2017.png

Otrzymanie Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU® poprzedzone jest czteroetapową weryfikacją.

  1. Wybierz kategorię, w której chce się dokonać zgłoszenia, a następnie wypełnij odpowiednią ankietę weryfikacyjną i przeslij ją na adres: zgłoszenia@jakoscroku.pl. Wniosek można złożyć w kategorii: PRODUKT, USŁUGA, INNOWACJA, EKOLOGIA, NAUKA oraz WYBÓR POLAKÓW.
  2. Do wniosku zgłoszeniowego należy dołączyć aktualne zaświadczenia o niezaleganiu z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Urzędu Skarbowego.
  3. Po złożeniu dokumentacji, przedsiębiorstwo zostanie poddane audytowi w zakresie realizowanej polityki jakościowej.
  4. Ostatni etap polega na wyborze przez uczestnika formy promocji w ogólnopolskich mediach: magazynie QUALITY TODAY ukazującym się na łamach Dziennika Gazety Prawnej, Gazety Wyborczej i tygodnika POLITYKA i/lub na stronach internetowych: jakoscroku.plwww.serwisy.gazetaprawna.pl/jakosc-roku.


W ocenie pod uwagę brane są m.in. merytoryczne wskaźniki jakościowe, systemy ISO, wewnętrzne systemy kontroli jakości, certyfikaty i atesty, zaangażowanie pracowników w system kontroli jakości oraz rola i miejsce polityki jakościowej w misji i celach rozwojowych przedsiębiorstwa.

Wyniki ogłaszane są dwa razy w roku (w styczniu i w lipcu), a rozstrzygnięcia dokonują członkowie Kapituły Certyfikatu.

Laureaci, czyli podmioty, które pozytywnie przejdą weryfikację, otrzymują Certyfikat JAKOŚĆ ROKU® 2017 w kilku wersjach językowych, do oznaczania produktów, materiałów promocyjnych, gazetek, broszur, budynków, stoisk targowych itp. dla podkreślenia zdobytego uznania. Co ważne, już od momentu przystąpienia do weryfikacji Uczestnicy mogą się posługiwać godłem JAKOŚĆ ROKU® NOMINACJA. Z kolei na podmioty systematycznie podążające ścieżką rozwoju przez jakość czekają nagrody specjalne: Brązowe, Srebrne, Złote i Diamentowe statuetki JAKOŚĆ ROKU®.

Wręczenie Certyfikatów nastąpi podczas uroczystej Gali Finałowej, która odbędzie się w ramach IV Europejskiego Kongresu Jakości w 2018 roku.

Termin nadsyłania aplikacji mija 15.12.2017 roku.

Regulamin i ankiety: http://jakoscroku.pl/certyfikat/  

Kontakt do Sekretariatu: tel. 32 784 74 00, zgloszenia@jakoscroku.pl

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie www.jakoscroku.pl

 


II tura Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU® 2016 rozstrzygnięta!

Znamy już Laureatów drugiej tury Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU® 2016. Kapituła po raz kolejny wyłoniła firmy, organizacje i jednostki naukowo-badawcze odznaczające się projakościowym działaniem i podejściem w zarządzaniu.


Laureaci II tury Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU®  2016 to przedsiębiorcy, którzy stawiają na tworzenie wysokiej jakości produktów i usług, realizują innowacyjne i ekologiczne projekty oraz wdrażają nowatorskie rozwiązania. Nie boją się ryzyka przy podejmowaniu nowych wyzwań i rozwijają się. Tym co ich charakteryzuje jest świadomość potrzeby ciągłego doskonalenia w jakości, co stanowi podstawę rynkowego sukcesu.

 podstawowe-poziom-jr2016.png

Certyfikat JAKOŚĆ ROKU® 2016 przyznano w kategoriach PRODUKT, USŁUGA, INNOWACJA, EKOLOGIA oraz WYBÓR POLAKÓW.  W ocenie pod uwagę brane były m.in. merytoryczne wskaźniki jakościowe, systemy ISO, wewnętrzne systemy kontroli jakości, certyfikaty i atesty, zaangażowanie pracowników w system kontroli jakości oraz rola i miejsce polityki jakościowej w misji i celach rozwojowych przedsiębiorstwa. Rozstrzygnięcia dokonali członkowie Kapituły Certyfikatu.

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy! 

Jednocześnie przypominamy, że ruszyła kolejna edycja – Certyfikat JAKOŚĆ ROKU® 2017. Zachęcamy do wzięcia udziału, poddania się audytowi, potwierdzenia swojej jakości i dołączenia do prestiżowego grona Laureatów.

Więcej informacji: http://jakoscroku.pl/certyfikat/

dscf9632