Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Dowiedz się więcej.
 

2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008

biznesrport lajt

Dążąc do maksymalnej użyteczności naszych rozwiązań, uruchomiliśmy mobilną wersję portalu biznesraport.com.  Portal biznesraport.com w wydaniu lajt dostępny jest w telefonach komórkowych.

Dążąc do maksymalnej użyteczności naszych rozwiązań, uruchomiliśmy mobilną wersję portalu biznesraport.com.  Portal biznesraport.com w wydaniu lajt dostępny jest w telefonach komórkowych. Po wpisaniu w przeglądarce adresu biznesraport.com system automatycznie przekieruje użytkownika do wersji mobilnej.

Dzięki temu, w dowolnym miejscu w Polsce i na świecie, masz dostęp do użytecznych informacji biznesowych.

Zapraszamy do korzystania.

 


Egipt 2010

Beztroski wypoczynek pod palmami, o przepraszamy pod piramidami.

Beztroski wypoczynek pod palmami, o przepraszamy pod piramidami. W nagrodę za wyniki zespół Biznes Raportu wyleciał.... do Egiptu.
7 dni , 7 nocy w luksusie wakacji all inclusive.

Dziękujemy za moc wrażeń.


Nowa odsłona biznesraport.com

Zwiększamy pole rażenia. Nowy portal biznesraport.com to nie tylko artykuły, newsy czy notowania giełdowe. To najlepsi dziennikarze, doświadczeni felietoniści i sprawdzona wiedza o gospodarce.

Zwiększamy pole rażenia. Nowy portal biznesraport.com to nie tylko artykuły, newsy czy notowania giełdowe. To  najlepsi dziennikarze, doświadczeni felietoniści i sprawdzona wiedza o gospodarce.

Na stronie dostępne są e-wydania Biznes Raportu, indeksy giełdowe, kursy walut, felietony.

To dopiero początek. Wraz z nowym serwisem biznesraport.com uruchamiamy długo oczekiwaną stronę jakoscroku.pl.   Tu można znaleźć  wszystkie informacje na temat największego projakościowego konkursu w Polsce - JAKOŚĆ ROKU.

Niebawem uruchomimy także nową funkcjonalność  - ankietę weryfikacyjną do wypełnienia w wersji on-line. To znacznie ułatwi przygotowanie dokumentacji niezbędnej do startu w konkursie.  

Zapraszamy do odwiedzin.

 


Trwa V jubileuszowa edycja programu
JAKOŚĆ ROKU 2010

W ciągu ostatnich lat konkurs zdobył status Największego Projakościowego Programu Promocyjnego w Polsce.
Konkurs skierowany jest do przedsiębiorców i firm, które ze szczególną uwagą podchodzą do kwestii jakości i wysokich standardów pracy.

W ciągu ostatnich lat konkurs zdobył status Największego Projakościowego Programu Promocyjnego w Polsce.

Konkurs skierowany jest do przedsiębiorców i firm, które ze szczególną uwagą podchodzą do kwestii jakości i wysokich standardów pracy. Udział w programie to zarazem doskonała okazja, aby wyróżnić się na coraz bardziej konkurencyjnym rynku.

Tytuł JAKOŚĆ ROKU 2010 jest przyznawany w trzech kategoriach: produkt, usługa oraz innowacja.

Od tego roku można ubiegać się o tytuł w nowej kategorii - EKO JAKOŚĆ ROKU.

Kwalifikacja uczestników odbywa się dwuetapowo. W pierwszym, gromadzone są ankiety weryfikacyjne. W drugim, Kapituła Konkursu złożona z ekspertów z PCBC, po wcześniejszej analizie dostarczonych przez uczestników materiałów dokonuje ostatecznego wyboru.

Laureaci konkursu otrzymują tytuł JAKOŚĆ ROKU 2010. Dla dwu- i trzy- krotnych laureatów konkursu przygotowaliśmy specjalne SREBRNE I ZŁOTE NAGRODY JAKOŚĆ ROKU.

Konkurs JAKOŚĆ ROKU powstał 4 lata temu. Pomysłodawcą i organizatorem jest katowicka agencja Public PR, wydawca Biznes Raportu, ukazującego się w Dzienniku Gazecie Prawnej wspierana merytorycznie przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacja SA, najstarszą polską instytucję państwową zajmującą się kwestiami związanymi z jakością w Polsce (działa od 1958 roku).

Konkurs skierowany jest głównie do sektora małych i średnich firm. Podstawowym kryterium wyboru jest podejście przedsiębiorstw do kwestii zarządzania jakością. Przy wyborze laureatów decydują m.in.: wdrożone systemy jakości np. ISO, czy BRC, systemy bezpieczeństwa żywności np. HACCP, a także uwzględnienie wysokich standardów w misji przedsiębiorstwa oraz zaangażowanie w stałe podnoszenie jakości przez pracowników przedsiębiorstwa.

Do ubiegłorocznej edycji konkursu JAKOŚĆ ROKU zgłosiło się blisko 200 przedsiębiorstw z całego kraju                                   

             

Zgłoszenie przyjmuje:

Redakcja Biznes Raportu
ul. Modelarska 12,
40-142 Katowice,
tel. 32/258 20 66-67,
redakcja@biznesraport.com,
www.biznesraport.com


Jesteśmy członkiem RIG

Agencja Public PR zgłosiła swój akces i została przyjęta do Regionalnej Izby Gospodarczej. Certyfikat potwierdzający przynależność do RIG-u wręczył Marcinowi Kałużnemu podczas uroczystości w siedzibie Izby gość specjalny prof. dr hab. Tadeusz Sławek.

Agencja Public PR zgłosiła swój akces i została przyjęta do Regionalnej Izby Gospodarczej. Certyfikat potwierdzający przynależność do RIG-u wręczył Marcinowi Kałużnemu podczas uroczystości w siedzibie Izby gość specjalny prof. dr hab. Tadeusz Sławek.Zespół wyścigowy PUBLIC PR

Go Karty