Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Dowiedz się więcej.
 

2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008

Mikołajki w Hospicjum Cordis

Zespół PUBLIC PR zorganizował zbiórkę pieniędzy na mikołajkowe wsparcie dla Hospicjum Cordis z Mysłowic. Przekazaliśmy dary o łącznej wartości 2.519.01 złotych.

"Kto wierzy w dobroć człowieka, ten stwarza dobroć w człowieku"
Jean Paul Sartre

Zespół PUBLIC PR zorganizował zbiórkę pieniędzy na mikołajkowe wsparcie dla Hospicjum Cordis z Mysłowic. Przekazaliśmy dary o łącznej wartości 2.519.01 złotych.

Los innych nie jest nam obojętny. Uważamy, że prawdziwa siła biznesu tkwi w możliwości pomagania potrzebującym. Jedną z naszych fundamentalnych zasad jest zrobienie przynajmniej raz w roku akcji na rzecz innych. Tak rozumiemy społeczną odpowiedzialność biznesu.

W tym roku wybraliśmy Hospicjum Cordis z Mysłowic opiekujące się m.in. nieuleczalnie chorymi dziećmi. Postanowiliśmy zrobić dla nich prezenty na Mikołaja.

Ponieważ Hospicjum opiekuje się blisko 100 dziećmi, aby dla każdego był choćby drobiazg, potrzebowaliśmy wsparcia. Zatem zorganizowaliśmy w dn. 21.11-25.11.2011 roku zbiórkę pieniędzy w naszym najbliższym otoczeniu, czyli biurowcu przy ul. Modelarskiej w Katowicach.

Spotkaliśmy się z wieloma dowodami sympatii. Za wszystkie serdecznie dziękujemy. Cieszymy się, że mogliśmy nieco zaktywizować ludzką dobroć.

Dzięki niej zebraliśmy: 1110,73 złotych oraz 10  koron czeskich.

Jako firma PUBLIC PR, wypełniając podjęte przed akcją zobowiązanie, dołożyliśmy do tej kwoty z własnych środków: 1408,28 złotych.

Zgromadzona suma: 2.519,01 złotych pozwoliła na zakup:
 • pieluchy Dada Premium Junior x 13 (sztuk) x 28,99zł
 • pieluchy Dada Premium Mini x 2 x 28.99zł
 • pieluchy Dada Premium Maxi x 3 x 28,99zł
 • pieluchy Dada Premium Midi x 3 x 28,99zł
 • chusteczki nawilżające Dada x 21 x 4,49zł
 • żel pod prysznic Polmolive x 7 x 8,72zł
 • płyn do kąpieli nawilżający Johnson's x 9 x 15,61zł
 • szampon + płyn do kąpieli Bobini x 8 x 7,37zł
 • mleczko nawilżające Nivea Baby x 6 x 15,53zł
 • dezodorant Nivea x 24 x 7,15zł
 • pieluchy SENI duże x 2 x 22,78zł
 • pieluchy SENI małe x 1 x 17,55zł
 • pieluchy SENI średnie x 3 x 21,27zł
 • zestaw Timotei x 6 x 16,59zł
 • zestaw Dove x 5 x 17,21zł
 • zestaw FA x 9 x 13,03 zł
 • zestaw FA x 18 x 13,03zł
 • zestaw Schauma x 14 x 14,62zł
 • zestaw Man Perfect x 2 x 13,27zł
 • zestaw Man Perfect x 1 x 14,13zł
 • zestaw Old Spice 31 x 12,29złCałość przekazaliśmy na ręce Pani Anety Bielawskiej z Hospicjum Cordis w dniu 2 grudnia br.

W imieniu chorych dzieci serdecznie Państwu dziękujemy za udział w naszej akcji i udzielone wsparcie. Bycie dobrym jest dobre!

Korzystając z tej okazji, chcemy także życzyć Państwu, może nieco przedwcześnie ale z głębi serca, Wesołych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

Z poważaniem
Marcin Kałużny, prezes
wraz z zespołem PUBLIC PR

Nowe logo, nowa jakość!

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, stworzyliśmy nową jakość. W ramach konkursu JAKOŚĆ ROKU opracowaliśmy nowy, wyrazisty i świetny promocyjnie logotyp JAKOŚĆ ROKU PRODUKT.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, stworzyliśmy nową jakość. W ramach konkursu JAKOŚĆ ROKU opracowaliśmy nowy, wyrazisty i świetny promocyjnie logotyp JAKOŚĆ ROKU PRODUKT. Teraz jeszcze łatwiej będzie można podkreślić sukces, jakim jest zdobycie tej prestiżowej nagrody.

- Od już pewnego czasu docierały do nas sygnały, że przedsiębiorcy potrzebują w szczególny sposób podkreślić sukces, jaki w konkursie JAKOŚĆ ROKU odnoszą ich produkty. I dlatego zdecydowaliśmy o opracowaniu osobnego godła promocyjnego - powiedział Marcin Kałużny, redaktor naczelny Biznes Raportu, pomysłodawca konkursu. - Nowoczesny graficznie, przejrzysty i wyrazisty logotyp to doskonałe narzędzie marketingowe, zaprojektowane w taki sposób, aby było maksymalnie widoczne na opakowaniach produktu - dodał.

Jakość Roku Produkt

JAKOŚĆ ROKU PPRODUKT to już drugi po EKO JAKOŚĆ ROKU specjalny logotyp służący jeszcze lepszej promocji uczestników i laureatów konkursu. Oba występują w wersji Nominacja i mogą być wykorzystywane już od dnia zgłoszenia się danego przedsiębiorstwa do konkursu.

Konkurs JAKOŚĆ ROKU to największy konkurs projakościowy w naszym kraju. Idea zrodziła się ponad 5 lat temu. Pomysłodawcą i organizatorem jest wydawca Biznes Raportu, ukazującego się w Dzienniku Gazecie Prawnej oraz dodatku Economy Life w Rzeczpospolitej. Za merytoryczną stronę przedsięwzięcia odpowiada Polskie Centrum Badań i Certyfikacji SA, najstarsza instytucja państwowa zajmująca się w naszym kraju kwestiami związanymi z jakością.

Konkurs skierowany jest głównie do sektora małych i średnich firm. Podstawowym kryterium wyboru jest podejście przedsiębiorstw do kwestii zarządzania jakością. Przy wyborze laureatów decydują m.in.: wdrożone systemy jakości np. ISO, czy BRC, systemy bezpieczeństwa żywności np. HACCP, a także uwzględnienie wysokich standardów w misji przedsiębiorstwa oraz zaangażowanie w stałe podnoszenie jakości przez pracowników przedsiębiorstwa.

Kwalifikacja uczestników odbywa się dwuetapowo. W pierwszym, gromadzone są ankiety weryfikacyjne. W drugim, Kapituła Konkursu, po wcześniejszej analizie dostarczonych przez uczestników materiałów, dokonuje ostatecznego wyboru.

Laureatów edycji 2011 poznamy w lutym 2012 roku.

Na zgłoszenia czekamy do grudnia br.
pod adresem: zgloszenia@jakoscroku.pl
lub telefonicznie 32/258 20 66


Logo JAKOŚĆ ROKU Q chronione przez Urząd Patentowy RP!

Kolejny sukces konkursu JAKOŚĆ ROKU. Charakterystyczne zielone Q z pięcioma gwiazdkami oraz napis JAKOŚĆ ROKU podlegają od dziś oficjalnie prawu ochronnemu nadanemu przez Urząd Patentowy Rzeczpospolitej Polskiej.

- Jakość zdobyła dziś nowego sojusznika. Prawo ochronne nadane przez Urząd Patentowy RP to potwierdzenie, że idea zarządzania przez jakość jest warta docenienia i wyróżnienia - powiedział Marcin Kałużny, redaktor naczelny Biznes Raportu, pomysłodawca konkursu. 
- Ochrona dla logo JAKOŚĆ ROKU Q to również wzmocnienie prestiżu i nobilitacji, jaką niesie dla każdego przedsiębiorcy i firmy wyróżnienie w tym największym w Polsce konkursie projakościowym. Cieszę się, że laureaci i nominowani w konkursie JAKOŚĆ ROKU otrzymali to dodatkowe wyróżnienie - dodał. 

Konkurs JAKOŚĆ ROKU powstał 5 lat temu. Pomysłodawcą i organizatorem jest katowicka Agencja Kreatywna Public PR, wydawca Biznes Raportu, ukazującego się w Dzienniku Gazecie Prawnej oraz dodatku Economy Life w Rzeczpospolitej. Za merytoryczną stronę przedsięwzięcia odpowiada Polskie Centrum Badań i Certyfikacji SA, najstarsza instytucja państwowa zajmująca się w naszym kraju kwestiami związanymi z jakością.
Konkurs skierowany jest głównie do sektora małych i średnich firm. Podstawowym kryterium wyboru jest podejście przedsiębiorstw do kwestii zarządzania jakością. Przy wyborze laureatów decydują m.in.: wdrożone systemy jakości np. ISO, czy BRC, systemy bezpieczeństwa żywności np. HACCP, a także uwzględnienie wysokich standardów w misji przedsiębiorstwa oraz zaangażowanie w stałe podnoszenie jakości przez pracowników przedsiębiorstwa.

Kwalifikacja uczestników odbywa się dwuetapowo. W pierwszym, gromadzone są ankiety weryfikacyjne. W drugim, Kapituła Konkursu, po wcześniejszej analizie dostarczonych przez uczestników materiałów, dokonuje ostatecznego wyboru.
Na zgłoszenia do największego w Polsce konkursu projakościowego czekamy do grudnia br. pod adresem: zgloszenia@jakoscroku.pl
lub telefonicznie 32/258 20 66.

Z życia firmy - JAWOR 2011

Doroczna integracja PUBLIC PR w ekskluzywnym hotelu JAWOR w Jaworze k/Bielska-Białej.

Doroczna integracja PUBLIC PR w ekskluzywnym hotelu JAWOR w Jaworze k/Bielska-Białej. Opanowaliśmy tańce w klubie nocnym i rzucanie się kostkami lodu.


TV Biznes wspiera ideę konkursu JAKOŚĆ ROKU 2011

Z satysfakcją informujemy, że TV Biznes zaangażowała się w działania projakościowe i objęła patronatem medialnym konkurs JAKOŚĆ ROKU 2011. Dzięki temu idea konkursu...

Z satysfakcją informujemy, że TV Biznes zaangażowała  się w działania projakościowe i objęła patronatem medialnym konkurs JAKOŚĆ ROKU 2011. Dzięki temu idea konkursu - wspieranie zarządzania przez jakość i i promowanie projakościowych postaw - zdobyła prestiżowego sojusznika.  - Cieszę, że pomysł na zwiększanie przewagi konkrecyjnej przedsiębiorstw poprzez doskonalenie jakości zdobywa uznanie w mediach. Dzięki temu mamy ogromną szansę na dalszy wzrost projakościowej świadomości w polityce produkcyjnej i usługowej wśród polskich firm. A to docenią konsumenci  - powiedział Marcin Kałużny, redaktor naczelny Biznes Raportu, pomysłodawca konkursu.Jak dotąd patronat nad uroczystą Galą Finałową objęli także: Dziennik Gazeta Prawna oraz  Bogdan Marcinkiewicz, Poseł do Parlamentu Europejskiego.

Edycja 2011 trwa. Na dokumenty aplikacyjne czekamy pod adresem: zgloszenia@jakoscroku.pl. Dodatkowe informacje pod nr tel. 32/258 20 66.

Facebook z podrozuj.com.pl

Super promocje, extra rabaty i wyjątkowe niespodzianki. To wszystko znajdziecie na naszym nowym profilu na facebook'u. Możecie łatwo się z nami skontaktować.

Super promocje, extra rabaty i wyjątkowe niespodzianki. To wszystko znajdziecie na naszym nowym profilu na facebook'u. Możecie łatwo się z nami skontaktować, zadać pytanie czy sprawdzić ofertę. Wystarczy kliknąć: facebook

Serdecznie zapraszamy!

Trwa JAKOŚĆ ROKU 2011

Już po raz 6. wybieramy najlepszych w jakości. Szansę mają wszyscy. Warunek? Tylko jeden - postawienie jakości na piedestale wartości przedsiębiorstwa.

Już po raz 6. wybieramy najlepszych w jakości. Szansę mają wszyscy. Warunek? Tylko jeden - postawienie jakości na piedestale wartości przedsiębiorstwa. Uczynienie z niej świadomej i realizowanej praktycznie idei, w którą zaangażowany jest cały personel. Takie właśnie postawy promujemy poprzez największy w Polsce projakościowy konkursu - JAKOŚĆ ROKU. Zgłoś się już dziś: zgloszenia@jakoscroku.pl

Konkurs JAKOŚĆ ROKU powstał 5 lat temu. Pomysłodawcą i organizatorem jest katowicka Agencja Kreatywna Public PR, wydawca Biznes Raportu, ukazującego się w Dzienniku Gazecie Prawnej oraz dodatku Economy Life w Rzeczpospolitej. Za merytoryczną stronę przedsięwzięcia odpowiada Polskie Centrum Badań i Certyfikacji SA, najstarsza instytucja państwowa zajmująca się w naszym kraju kwestiami związanymi z jakością.

Konkurs skierowany jest głównie do sektora małych i średnich firm. Podstawowym kryterium wyboru jest podejście przedsiębiorstw do kwestii zarządzania jakością. Przy wyborze laureatów decydują m.in.: wdrożone systemy jakości np. ISO, czy BRC, systemy bezpieczeństwa żywności np. HACCP, a także uwzględnienie wysokich standardów w misji przedsiębiorstwa oraz zaangażowanie w stałe podnoszenie jakości przez pracowników przedsiębiorstwa.

Kwalifikacja uczestników odbywa się dwuetapowo. W pierwszym, gromadzone są ankiety weryfikacyjne. W drugim, Kapituła Konkursu, po wcześniejszej analizie dostarczonych przez uczestników materiałów, dokonuje ostatecznego wyboru.

Wśród laureatów konkursu są m.in. firmy: BARTEK SA, EMALIA OLKUSZ SA, FIRMA ROLESKI Sp.j., SITA Sp. z o.o., Sodexo Motivation Solutions Sp. z o.o., WOJNAROWSCY Sp. z o.o., LEIER POLSKA SA, NESTLE WATERS POLSKA SA ODDZIAŁ DAR NATURY, PKP ENERGETYKA, SORAYA SA. ANWIS AG WIŚNIEWSCY Sp.j., CERAMIKA PARADYŻ Sp. z o.o.

Nagrodę EKO JAKOŚC ROKU zdobyły m.in.: Baltic Wood S.A., BLACK POINT S.A. i Elektrownia KOZIENICE S.A. Wśród instytutów badawczych triumfowały m.in.: CENTRUM BADAŃ KOSMICZNYCH POLSKIEJ AKADEMII NAUK, INSTYTUT BIOTECHNOLOGII I ANTYBIOTYKÓW czy POLITECHNIKA RZESZOWSKA IM. IGNACEGO ŁUKASIEWICZA

Na zgłoszenia do największego w Polsce konkursu projakościowego czekamy do grudnia br.
pod adresem: zgloszenia@jakoscroku.pl
lub telefonicznie 32/258 20 66.


Nagrody JAKOŚĆ ROKU 2010 rozdane!

Już po raz piąty Kapituła największego w Polsce konkursu promującego jakość wybrała laureatów godnych tytułu JAKOŚĆ ROKU.

Już po raz piąty Kapituła największego w Polsce konkursu promującego jakość wybrała laureatów godnych tytułu JAKOŚĆ ROKU. Wczorajsza Gala Finałowa w chorzowskim hotelu Arsenal Palace zgromadziła blisko 250 znamienitych gości, była przede wszystkim wydarzeniem biznesowym ale także medialnym i towarzyskim. Patronat honorowy nad Galą Finałową objęła Małgorzata Handzlik - Poseł do Parlamentu Europejskiego, Jerzy Ziętek -poseł na Sejm RP oraz Marszałek Województwa Śląskiego Adam Matusiewicz.

- Organizując konkurs JAKOŚĆ ROKU promujemy dążenie do doskonałości, której - co prawda jak powiedział pewien chiński filozof - osiągnąć się nie da ale trzeba i należy do niej zmierzać. Takie podejście do biznesu i konsumentów daje przewagę konkurencyjną - powiedział Marcin Kałużny, redaktor naczelny Biznes Raportu i Economy Life TODAY, organizatorów konkursu. - Cieszę się, że w jednym miejscu zebrało się tak wielu przedstawicieli różnych branż. Daje to okazję do wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów - dodał.

Dyplomy i statuetki odebrali przedstawiciele blisko 170 przedsiębiorstw i instytutów badawczych z całej Polski. Wśród nich m.in. SREBRNĄ NAGRODĘ JAKOŚĆ ROKU zdobyły: BARTEK SA, EMALIA OLKUSZ SA, FIRMA ROLESKI Sp.j., SITA Sp. z o.o., Sodexo Motivation Solutions Sp. z o.o. i WOJNAROWSCY Sp. z o.o..
JAKOŚC ROKU ZŁOTO przypadło m.in.:  LEIER POLSKA SA, NESTLE WATERS POLSKA SA ODDZIAŁ DAR NATURY, PKP ENERGETYKA, SORAYA SA.
Natomiast specjalne wyróżnienie JAKOŚĆ ROKU ZŁOTO 2011 otrzymały dwie spółki: ANWIS AG WIŚNIEWSCY Sp.j. oraz CERAMIKA PARADYŻ Sp. z o.o.

Po raz pierwszy w historii konkursu wręczono także dyplomy EKO JAKOŚĆ ROKU -  zdobyły je m.in.: Baltic Wood S.A., BLACK POINT S.A. i Elektrownia KOZIENICE S.A. oraz wyróżnienia dla instytutów badawczych: CENTRUM BADAŃ KOSMICZNYCH POLSKIEJ AKADEMII NAUK, INSTYTUT BIOTECHNOLOGII I ANTYBIOTYKÓW czy POLITECHNIKA RZESZOWSKA IM. IGNACEGO ŁUKASIEWICZA

"Gratuluję Pomysłodawcom decyzji o podjęciu inicjatywy i organizacji tego przedsięwzięcia. Szczególnym powodem do dumy jest fakt, iż pomysł ten zrodził się właśnie na Śląsku, a  swym działaniem objął cały kraj. Wierzę, iż promowanie wysokich standardów świadczonych usług oraz polityki projakościowej wśród polskich przedsiębiorców przyczyni się do poprawy stanu gospodarki i w efekcie umocni pozycję Polski na arenie międzynarodowej" - napisał w liście do zgromadzonych poseł na Sejm RP Jerzy Ziętek.

Konkurs JAKOŚĆ ROKU powstał 5 lat temu. Pomysłodawcą i organizatorem jest katowicka Agencja Kreatywna Public PR, wydawca Biznes Raportu, ukazującego  się w Dzienniku Gazecie Prawnej oraz dodatku Economy Life w Rzeczpospolitej. Za merytoryczną stronę przedsięwzięcia odpowiada Polskie Centrum Badań i Certyfikacji SA, najstarsza instytucja państwowa zajmująca się w naszym kraju kwestiami związanymi z jakością.
Konkurs skierowany jest głównie do sektora małych i średnich firm. Podstawowym kryterium wyboru jest podejście przedsiębiorstw do kwestii zarządzania jakością. Przy wyborze laureatów decydują m.in.: wdrożone systemy jakości np. ISO, czy BRC, systemy bezpieczeństwa żywności np. HACCP, a także uwzględnienie wysokich standardów w misji przedsiębiorstwa oraz zaangażowanie w stałe podnoszenie jakości przez pracowników przedsiębiorstwa.
Kwalifikacja uczestników odbywa się dwuetapowo. W pierwszym, gromadzone są ankiety weryfikacyjne. W drugim, Kapituła Konkursu, po wcześniejszej analizie dostarczonych przez uczestników materiałów, dokonuje ostatecznego wyboru.
Dodatkowe informacje dostępne są na stronie http://www.biznesraport.com/ oraz http://www.jakoscroku.pl/.

Patronaty i wsparcie:

Biznes RaportPublic PRPCBiCGazeta PrawnaRadio KatowiceBankier.plprofmovieswinariumeuroperspektywy

Jesteśmy w gronie Solidnych Firm!

Wysokie standardy i przywiązanie do rzetelności, jakimi kierujemy się w codziennej praktyce biznesowej znalazło uznanie niezależnych gremiów.

Wysokie standardy i przywiązanie do rzetelności, jakimi kierujemy się w codziennej praktyce biznesowej znalazło uznanie niezależnych gremiów.

Nasza firma zdobyła prestiżowe wyróżnienie Solidna Firma 2010!

Nagrodę z rąk wojewody śląskiego odebrał właściciel Pan Marcin Kałużny. - To wspaniałe wyróżnienie zdobyte dzięki wysiłkom całego naszego zespołu. To dzięki jego pracy i zaangażowaniu możemy się rozwijać i być kreatywnymi dla dobra naszych Klientów. Cieszę się, że nasze wartości i standardy zdobyły uznanie Kapituły Programu. Od samego początku zależy nam na budowaniu trwałych relacji z naszymi partnerami. Opieramy je na rzetelności, solidności i profesjonalnym podejściu do tego, co robimy – powiedział.

Dziękujemy wszystkim naszym partnerom i współpracownikom za zaufanie, jakim nas obdarzają.

Zespół Public PR


Świętowaliśmy 5-lecie!

21 grudnia 2005 roku w ówczesnej Gazecie Prawnej ukazał się pierwszy numer Biznes Raportu, dodatku gospodarczego opracowanego przez naszą redakcję.

21 grudnia 2005 roku w ówczesnej Gazecie Prawnej ukazał się pierwszy numer Biznes Raportu, dodatku gospodarczego opracowanego przez naszą redakcję.

21 grudnia 2005 roku w ówczesnej Gazecie Prawnej ukazał się pierwszy numer Biznes Raportu, dodatku gospodarczego opracowanego przez naszą redakcję.

Od tamtej pory co miesiąc oddajemy do rąk czytelników nowy numer.  W sumie było ich już 62!

21 grudnia 2010 roku wspaniałą zabawą w gronie naszych współpracowników i przyjaciół uczciliśmy okazję 5-lecia.

Były przemówienia, podziękowania i okolicznościowe nagrody. Po części oficjalnej na zaproszonych gości czekało znakomite jedzenie i ogromny jubileuszowy tort. Imprezę uświetnił koncert kwartetu smyczkowego.

Dziękujemy Wam wszystkim za zaufanie i lata wspólnej pracy. Liczymy na kolejne 5 wspaniałych lat.

zespół Public PR

Nowa strona podrozuj.com.pl

Biuro Najlepszych Podróży - pod takim hasłem ruszyła długo oczekiwana nowa strona biura turystycznego podrózuj.com.pl

Biuro Najlepszych Podróży - pod takim hasłem ruszyła długo oczekiwana nowa strona biura turystycznego podrózuj.com.pl. Oprócz wygodnej i szybkiej wyszukiwarki wyjazdów na stronie pojawiły się także promocje, oferty specjalne, kompleksowe rozwiązania dla firm i przedsiębiorców oraz przewodnik po najciekawszych rejonach turystycznych.

Zapraszamy do częstych odwiedzin. Teraz łatwiej zwiedzać świat!

www.podrozuj.com.pl

V edycja konkursu JAKOŚĆ ROKU zakończona!

Szanowni Państwo, V edycja największego w Polsce konkursu projakościowego dobiegła końca.

Szanowni Państwo,

V edycja największego w Polsce konkursu projakościowego dobiegła końca.
Wyniki konkursu i listę jubileuszowych laureatów poznamy pod koniec lutego 2011 roku.
Wszystkich zainteresowanych, zapraszamy do nowej VI edycji konkursu JAKOŚĆ ROKU 2011.

Szczegóły oraz zgłoszenia:
e-mail: redakcja@biznesraport.com
tel.: 32/258 20 66