Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Dowiedz się więcej.
 

2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008

Stary rok żegnamy... Nowym projektem

Serdecznie zapraszamy do lektury naszego nowego magazynu Business & Lifestyle, który ukazał się dziś na łamach tygodnika POLITYKA. B&L To nowoczesny periodyk poruszający różne zagadnienia z dziedziny biznesu, gospodarki, a także stylu życia.

Serdecznie zapraszamy do lektury naszego nowego magazynu Business & Lifestyle, który ukazał się dziś na łamach tygodnika POLITYKA. B&L To nowoczesny periodyk poruszający różne zagadnienia z dziedziny biznesu, gospodarki, a także stylu życia.

Traktując z przymrużeniem oka szumnie zapowiadany koniec świata w pierwszym  numerze postanowiliśmy zastanowić się nad receptą sukcesu przedsiębiorców  stawiających pierwsze kroki w biznesie. W najbliższym wydaniu wspólnie z autorytetami polskiej areny biznesu -  i nie tylko - postaramy się znaleźć odpowiedź na powyższe pytanie.

Życząc Wesołych Świąt zapraszam do lektury

Business and Lifestyle


Natalia Zarzeka
redaktor prowadzący
Business&Lifestyle

Nowe logo JAKOŚĆ ROKU

Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, że największy konkursu projakościowy w Polsce ma nowy logotyp. Od dziś charakterystyczne czerwone Q wraz z gwiazdami jakości jest nowym znakiem rozpoznawczym konkursu JAKOŚĆ ROKU.

Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, że największy konkursu projakościowy w Polsce ma nowy logotyp. Od dziś charakterystyczne czerwone Q wraz z gwiazdami jakości  jest nowym znakiem rozpoznawczym konkursu JAKOŚĆ ROKU.

Jakość Roku

- Po siedmiu latach przyszedł czas na zmiany. Nowe logo to nowe, lepsze możliwości promocji dla uczestników i laureatów Konkursu JAKOŚĆ ROKU. Nowoczesny znak, będący synonimem najwyższej jakości to świetny pomysł dla firm aby zwiększać świadomość swoich marek wśród konsumentów. Używanie nowego logo w reklamach, na opakowaniach produktów, targach, kongresach czy w serwisach społecznościowych to doskonałe narzędzie promocyjne o ogromnej sile oddziaływania - podkreśla Marcin Kałużny, przewodniczący Kapituły Konkursu.

Szczegóły związane z nowym logotypem konkursu JAKOŚĆ ROKU przekażemy w trakcie zbliżającej się Gali Finałowej VII edycji konkursu. Już dziś serdecznie zapraszamy!

Sekretariat konkursu JAKOŚĆ ROKU

Wspieramy inicjatywy charytatywne

Nasza firma, jako wydawca miesięczników biznesowych Biznes Raport i Economy Life TODAY, objęła patronatem medialnym koncert charytatywny, który odbył się 26 maja br. w Zawierciu.

Nasza firma, jako wydawca miesięczników biznesowych Biznes Raport i Economy Life TODAY, objęła patronatem medialnym koncert charytatywny, który odbył się 26 maja br. w Zawierciu.

Organizatorami tego eventu był Zespół Szkół i Placówek Specjalnych (ZSiPS) im. M. Grzegorzewskiej wraz ze Stowarzyszeniem na Rzecz Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym oraz ich Rodzinom "Z Dobrego Serca". Koncert miała na celu integrację niepełnosprawnych ze społecznością lokalną, motywowanie ich do działania oraz przezwyciężanie swej niepełnosprawności.

Hasło przewodnie spotkania to: „Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak , jakby cudem było wszystko”. Pierwsze tego typu wydarzenie, organizowany przez ZSiPS, rozpoczęła grupa taneczna ze Szkoły Tańca Cacado Dance Studio. Następnie wystąpili niepełnosprawni tancerze z Krakowa i Szkoły Tańca Orientalnego Salma oraz uczniowie ZSiPS w spektaklu pt. "Księżniczka na ziarnku grochu". Odbył się także kiermasz rękodzieła artystycznego i wystawa prac uczniów z kółka fotograficznego.

Największymi gwiazdami koncerty byli: Krzysztof "Jary" Jaryczewski, były członek Oddziału Zamkniętego, który zaśpiewał utwory ze swojej najnowszej płyty oraz starsze przeboje, oraz zespół Universe, świętujący 30-lecie swojej pracy artystycznej.

Koncert był kontynuacją akcji „Zbierając nakrętki pomagasz Ewie” przeprowadzonej w ubiegłym roku w celu zgromadzenia funduszy na rehabilitację uczennicy ZSiPS Ewy Więckowskiej. W akcję zaangażowali się mieszkańcy całego powiatu oraz sponsorzy. Dzięki wspólnemu wysiłkowi i życzliwości wszystkich uczestników akcji zebrano kilka ton nakrętek a Ewie został przekazany czek na 4,5 tysiąca złotych.

Nasza redakcja objęła to wydarzenie patronatem medialnym.

Krzysztof Stadler

KLUB POLSKIE FORUM ISO 9000 wspiera konkurs JAKOŚĆ ROKU

Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, że KLUB POLSKIE FORUM ISO 9000 zdecydowało o wsparciu prestiżowej inicjatywy, największego w Polsce konkursu projakościowego JAKOŚĆ ROKU.

Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, że KLUB POLSKIE FORUM ISO 9000 zdecydowało o wsparciu prestiżowej inicjatywy, największego w Polsce konkursu projakościowego JAKOŚĆ ROKU.

- Tytuł JAKOŚĆ ROKU to gwarancja wiarygodności, dbałości o najwyższe standardy produkcyjne i handlowe. Przedsiębiorstwa, które mogą poszczycić się tym prestiżowym tytułem to prawdziwa elita w biznesie - mówi Marcin Kałużny, przewodniczący Kapituły Konkursu JAKOŚĆ ROKU.  - Wsparcie jakiego udziela nam KLUB POLSKIE FORUM ISO 9000 to potwierdzenie, że nasza inicjatywa wpływa na podnoszenia świadomości i jakości gospodarczej - dodaje.

Polskie Forum ISO 9000

Obecnie trwa siódma edycja największego konkursu projakościowego w Polsce - JAKOŚĆ ROKU. Z roku na rok rośnie grono Laureatów, wzmacniających swój wizerunek logotypem potwierdzającym wysokie standardy jakościowe.

Konkursu JAKOŚĆ ROKU organizowany jest w kategoriach: Produkt, Usługa, Innowacja, Ekologia, Instytut.  
Partnerem merytorycznym konkursu jest Polskie Centrum Badań i Certyfikacji SA.

Patronat nad konkursem objęli: dlugi.info oraz KLUB POLSKIE FORUM ISO 9000.

Patronat medialny nad Galą Finałową konkursu JAKOSC ROKU 2012 objął:  Dziennik Gazeta Prawna oraz Biznes Raport i Economy Life Today.

Nagrody Jakość Roku rozdane!

GALA FINAŁOWA W hotelu Radisson Blu Sobieski zgromadziła blisko 400 osób. Przedsiębiorcy odbierali nagrody w 4 kategoriach: produkt, usługa, innowacja oraz ekologia. W osobnej startowały jednostki badawcze.

GALA FINAŁOWA w hotelu Radisson Blu Sobieski zgromadziła blisko 400 osób. Przedsiębiorcy odbierali nagrody w 4 kategoriach: produkt, usługa, innowacja oraz  ekologia. W osobnej startowały jednostki badawcze.

- Konkurs JAKOŚĆ ROKU ma za sobą 6 lat wspaniałych lat. Zmieniał się podobnie jak zmienili sie jego uczestnicy.  W pierwszej edycji w 2006 roku wzięło udział jedynie 50 firm. Rok później już ponad sto a w ostatniej, właśnie zakończonej  edycji rekordowe 250 - mówił w trakcie uroczystości Marcin Kałużny, pomysłodawca konkursu. - Mamy ambicję aby logo JAKOŚĆ ROKU było powszechnie znane nie tylko w Polsce ale i w Europie - dodał.

Konkurs JAKOŚĆ ROKU skierowany jest do przedsiębiorstw, które przykładają wagę do jakości w świecie biznesu. Pozwala na docenienie projakościowych starań i wyróżnienie najlepszych firm. Organizowany jest w 5 kategoriach: produkt, usługa, innowacja, ekologia i instytut.W tym roku Konkurs JAKOŚĆ ROKU zgromadził rekordową liczbę 250 uczestniczących przedsiębiorstw. Wśród nagrodzonych są m.in.: Ceramika Paradyż Sp. z o.o., Classen-Pol Sp. z o.o., Polfa Tarchomin S.A., Gold Drop Sp. z o.o., Orlen Oil Sp. z o.o., Sokółka Okna i Drzwi Sp. z o.o., Grecos Holiday Sp. z o .o., Politechnika Rzeszowska, Uniwersytet Łódzki.

Najlepsi podczas Gali Finałowej odebrali  SREBRNE I ZŁOTE NAGDRODY JAKOŚĆ ROKU.

Konkurs JAKOŚĆ ROKU powstał 6 lat temu. Pomysłodawcą i organizatorem jest Agencja Kreatywna Public PR, wydawca branżowych dodatków gospodarczych Biznes Raport i Economy Life Today ukazujących się w Dzienniku Gazecie Prawnej i Rzeczpospolitej. Za merytoryczną stronę przedsięwzięcia odpowiada Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A., najstarsza instytucja państwowa zajmująca się kwestiami związanymi z jakością.
Kwalifikacja uczestników odbywa się dwuetapowo. W pierwszym, gromadzone są ankiety weryfikacyjne. W drugim, Kapituła Konkursu, po wcześniejszej analizie dostarczonych przez uczestników materiałów, dokonuje ostatecznego wyboru.

Patronat nad Galą Finałową objęli Dziennik Gazeta Prawna oraz TV Biznes.
Dodatkowe informacje dostępne są na stronie http://www.jakoscroku.pl/

Krzysztof Stadler

Galę sponsorowali: INNOVA S.A. i Zakład Tworzyw Sztucznych GAMRAT S.A.
Wsparcia udzieliła Internetowa Giełda Długów http://www.dlugi.info/


economylife.pl w nowej odsłonie!

Z początkiem lutego br. uruchomiliśmy długo oczekiwany serwis internetowy economylife.pl. Tylko tu można znaleźć wszystkie wydania ekskluzywnego, biznesowego dodatku do Rzeczpospolitej Economy Life Today...

Z początkiem lutego br. uruchomiliśmy długo oczekiwany serwis internetowy economylife.pl. Tylko tu można znaleźć wszystkie wydania ekskluzywnego, biznesowego dodatku do Rzeczpospolitej  Economy Life Today a także newsy i pogłębione analizy prosto z serca polskiego biznesu.

Poszczególne zakładki na stronie wzbogaciliśmy o ciekawe informacje w tym te dotyczące Programu Solidny Samorząd.

Modyfikacja wizualizacji strony jest konsekwencja ciągłego rozwoju redakcji Economy Life TODAY jak również całej firmy Public PR.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia "pewnego" wirtualnego adresu.
Do zobaczenia na economylife.pl