Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Dowiedz się więcej.
 

2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008

Wesołych Świąt...

Grudniowe Quality Today

Polecamy jeszcze ciepłe, grudniowe wydanie magazynu Quality Today! 

Dostępne dziś w Gazecie Wyborczej oraz w wersji elektronicznej na: http://bit.ly/1PfBuDV

Miłej lektury!


Gratulacje dla Młodej Pary!

Sezon weselny w Public PR hucznie zakończony:) Tym razem na ślubnym kobiercu stanął nasz szef, Marcin Kałużny! Uroczystość zawarcia związku małżeńskiego odbyła się w ubiegłą sobotę, 19 grudnia w malowniczym Jaworze. W tym ważnym dniu nie mogło zabraknąć reprezentacji Public PR!

Drodzy Katarzyno i Marcinie!

Życzymy Wam, aby każdy dzień Waszego wspólnego życia był przepełniony szczęściem i radością. Niech spełniają się Wasze najskrytsze życzenia, a uśmiech stale towarzyszy Wam na Nowej Drodze Życia. Życzymy Wam również udanego Miesiąca Miodowego :)

Zespół Public PR


Świąteczna pomoc w wydaniu Public PR

Jak co roku postanowiliśmy z okazji Świąt Bożego Narodzenia zrobić coś dobrego dla innych. Od całkiem niedawna nasza firma mieści się w katowickiej dzielnicy Szopienice, stąd pomysł, by wesprzeć lokalne organizacje i inicjatywy.

Tym samym przygotowaliśmy prezenty dla 36 wspaniałych dzieciaków z pobliskiej świetlicy środowiskowej. Najpierw wspólnie, metodą origami, przygotowywaliśmy gwiazdy choinkowe. Pomysłów nam nie brakowało! Następnie każdy dostał od nas paczkę z upominkami. Najmłodsi ledwo potrawfili je unieść:)

Na zakończenie otrzymaliśmy od dzieci wspaniałe, ręcznie wykonane serca z masy solnej, do powieszenia na choinkę.

Uśmiech na twarzach najmłodszych to dla nas największa radość. Z pewnością będziemy angażować się w lokalne inicjatywy jeszcze nie raz!


Huczne 10-lecie Public PR

To tylko liczbowe podsumowanie naszego 10-lecia, które świętowaliśmy w ubiegły piątek. Było ono imprezą niezapomnianą, inną od wszystkich. Był czas na wspólne świętowanie, podsumowania, prezentowanie swoich pasji i zainteresowań (dzięki Agata, Łukasz i Marcin!), koncert zespołu The Core (dzięki Krzysiek!) i wspaniały pokaz tańca w wykonaniu Franka i Nikoli. Był szampan, tort, pyszne jedzenie i zabawa do białego rana.

Będziemy ją wspominać przez następne 10 lat! :)


Wywiad z Marcinem Kałużnym

Polecamy dzisiejsze wydanie Dziennika Gazety Prawnej! 

"Klient oczekuje gwarancji jakości". Dlaczego? O tym przeczytacie w wywiadzie z Marcinem Kałużnym - właścicielem Public PR Agencji Kreatywnej oraz fundatorem i przewodniczącym rady nadzorczej Fundacji Qualitas. 

Miłej lektury! :) 


Listopadowe Quality Today

Bądź na bieżąco z jakością!

Polecamy listopadowy magazyn Quality Today. Dostępny w kioskach wraz z Dziennikiem Gazetą Prawną oraz  w wersji elektronicznej na: KLIKNIJ


Public PR szkoleniowo

W dniach 4-5 listopada po raz kolejny w tym roku gościliśmy w PUBLIC PR Magdalenę Robak - psychologa organizacji i pracy, trenerkę i konsultantkę z wieloletnim doświadczeniem. Jak zwykle było twórczo i intensywnie:)

Jak wyglądało nasze szkolenie z Magdą? Tradycyjnie podzielone zostało na dwa dni oraz różne poziomy zaawansowania. Całośc jak zwykle zrealizowana we wspaniałej atmosferze i z poczuciem, że drzemie w nas ogromny potencjał – wystarczy go tylko w sobie obudzić! Efekt? Ogrom nowej wiedzy do wykorzystania w praktyce :)

 

 

 

 

 

 

 

 

W PUBLIC PR systematycznie rozwijamy się, poszerzamy naszą wiedzę i zdobywamy nowe umiejętności w ramach Programu Rozwoju Kompetencji. Cykliczne szkolenia i warsztaty coachingowe odbywają się u nas raz na kwartał. Kolejne warsztaty z Magdą odbędą się wiosną - już nie możemy się doczekać!

Zespół PUBLIC PR


Polska reprezentacja światowej jakości w Quality Today!

Gratulujemy Młodej Parze!

Nie, to nie déjà vu ;) Tym razem to nasz firmowy kolega, Mariusz Dorosiński, stanął na ślubnym kobiercu. Uroczystość zawarcia związku małżeńskiego odbyła się w ubiegłą sobotę, 10 października w Częstochowie. W tym ważnym dniu nie mogło zabraknąć reprezentacji Public PR!

Drodzy Moniko i Mariuszu!

Życzymy Wam, aby każdy dzień Waszego wspólnego życia był równie piękny i słoneczny, jak dzień Waszego Ślubu. Niech spełniają się Wasze najskrytsze życzenia, a szczęście i uśmiech stale towarzyszą Wam na Nowej Drodze Życia. Życzymy Wam również udanego Misiąca Miodowego :)

Zespół Public PR

A na przypomnienie tych chwil...


Wrześniowe Quality Today dziś w kioskach

Polecamy lekturę najnowszego, wrześniowego wydania magazynu Quality Today. 

Dostępny dziś wraz z Dziennikiem Gazetą Prawną oraz w wersji elektronicznej: http://jakoscroku.pl/quality-today . Przeczytacie w nim o współcześnie stosowanych, inteligentnych opakowaniach, a także dowiecie się, co  może stanowić alternatywę dla tradycyjnych metod usuwania śniegu i lodu z ulic.

Życzymy przyjemnej lektury!


Gratulacje dla Młodej Pary!

Z radością informujemy, że nasza koleżanka, Agata Paziewska, w sobotę 5 września br. wstąpiła w związek małżeński. 

Ceremonia zaślubin odbyła się w rodzinnym mieście Agaty, Garwolinie. 

Drodzy Agato i Michale!

Niech ten cudowny, słoneczny dzień na zawsze pozostanie w Waszej pamięci jako najszczęśliwsza chwila, a miłość, radość i szczęście niech towarzyszą Wam przez całe Wasze wspólne życie.

PS A w naszym zespole, po udanym miesiącu miodowym, witamy Agatę Molkę ;)

 

fot. woravit.w/http://www.freedigitalphotos.net/


Katowice Business Run - pobiegliśmy, by pomóc!

6 września w największych miastach Polsce odbywał się Poland Business Run. Nie mogło nas na nim zabraknąć:)

Public PR Team wystartował w biegu w szczytnym celu - by pomóc podopiecznym Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty. Osobom, które w wyniku różnych zrządzeń losu: wypadków lub chorób, zostały poddane amputacjom kończyn.

Beneficjentem katowickiej edycji jest Marek Urbanek, który w wyniku wypadku samochodowego stracił część stopy. Zebrane środki pozwolą na zakup protezy, a tym samym powrót Marka do normalnego życia. Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że mogliśmy być częścią tak wartościowego projektu!

Public PR Team zasilili: Marcin Kałużny (Kapitan), Krzysztof Stadler, Łukasz Bąk, Mariusz Dorosiński oraz Kuba Bieniak. Każdy z zawodników przebiegł dystans 3,4 km. 

Do zobaczenia na Poland Business Run za rok!

Zespół Public PR

 


Szkolimy się!

Trzy dni, różne poziomy zaawansowania, dużo pozytywnej energii - tak można w skróci podsumować cykl szkoleń, który aktualnie trwa w Public PR. Pod czujnym okiem Magdaleny Robak - psychologa organizacji i pracy, trenerki i konsultantki z wieloletnim doświadczeniem - zdobywamy nową wiedzę i praktyczne umiejętności. A wszystko po to, by jeszcze lepiej wykonywać swoją codzienną pracę:)

W PUBLIC PR systematycznie rozwijamy się, poszerzamy naszą wiedzę i zdobywamy nowe umiejętności w ramach Programu Rozwoju Kompetencji. Cykliczne szkolenia i warsztaty coachingowe odbywają się u nas raz na kwartał. Kolejne warsztaty z Magdą odbędą się zimą - już nie możemy się doczekać!

Zespół PUBLIC PR


Wspieramy: Bieg im. Janusza Sidły

W czerwcu br. wsparliśmy finansowo ciekawą lokalną inicjatywę - Bieg im. Janusza Sidły...

... organizowany przez pełnych zapału młodych ludzi, którym bliski jest nie tylko sport, ale także integracja lokalnej społeczności. Gratulujemy przedsięwzięcia, trzymamy kciuki za przyszłoroczny bieg (który jak wiemy, już jest przygotowywany), a także dziękujemy za dyplom oraz medal :)


Sierpniowe Quality Today

Co stoi u podstaw nowoczesnego rolnictwa? Czym charakteryzują się wysoce specjalistyczne systemy klimatyzacyjne, wentylacyjne i chłodnicze, znajdujące zastosowanie na rynku lądowym i morskim? Od czego zależy wartość firmy, jej produkt i pracownicy?

Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Quality Today, które ukazało się w Gazecie Wyborczej - a w wersji elektronicznej jest dostępne na: http://jakoscroku.pl/wydania-prasowe/

Jakie jeszcze tematy poruszane są w tym wydaniu? Zapraszamy do lektury!


Lipcowe QUALITY TODAY

Quality Today w POLITYCE

Zapraszamy do lektury trzeciego w tym tygodniu wydania magazynu Quality Today. 

Tym razem ukazał się on na łamach tygodnika POLITYKA - od dziś w kioskach. W tym numerze przeczytacie m.in. o zadziwiających rewolucjach w rolnictwie.

Polecamy!


Quality Today w Dzienniku Gazecie Prawnej

Polecamy lekturę drugiego czerwcowego wydania magzynu Quality Today.

Tym razem zapraszamy na łamy Dziennika Gazety Prawnej. W tym numerze przeczytacie m.in. o ciekawych, innowacyjnych rozwiązaniach.

Dziś w kioskach!


Quality Today w Gazecie Wyborczej!

Zapraszamy do lektury wyjątkowego wydania magazynu Quality Today...

... które po raz pierwszy ukazało się na łamach... Gazety Wyborczej! W tym numerze m.in. o tym jak istotny dla sukcesu organizacji jest kapitał ludzki.

Dziś w kioskach. Polecamy!


Witamy na świecie!

Z ogromną radością witamy na świecie kolejne dziecko PUBLIC PR! Marek dołączył do Filipka, Hani, Igora, Szymonka, Lenki, Weroniki, Amelki, Alicji i Krzysia. Już prawie skompletowaliśmy skład drużyny piłkarskiej :)

Naszemu koledze Łukaszowi i jego żonie Oli z okazji narodzin synka składamy najserdeczniejsze gratulacje. Życzymy Wam samych szczęśliwych dni w powiększonym składzie i wytrwałości podczas nieprzespanych nocy ;)

Zespół PUBLIC PR


Nasze realizacje - Rodzinny Piknik Firmowy

Zapraszamy do relacji z Rodzinnego Pikniku Firmowego, który zorganizowaliśmy dla naszego Klienta - firmy Seifert Polska.

Zwiedzanie skansenu, ognisko, grill, warsztaty i animacje dla dzieci – to tylko część atrakcji, które odbyły się w ramach tego niezwykłego wydarzenia.

Piknik zorganizowaliśmy w malowniczych zakątkach Górnośląskiego Parku Etnograficznego w Chorzowie - stanowiącego część Parku Śląskiego - w którym na obszarze 22ha znajduje się  blisko 70 zabytkowych drewnianych obiektów architektury wiejskiej i małomiasteczkowej.

Impreza zaczęła się od zwiedzania skansenu, dzięki czemu uczestnicy mieli szansę przenieść się na chwilę w świat dawnych wierzeń, tradycji i obrzędów, poznając opowieści, wiedzę i zwyczaje naszych przodków. Była to okazja okazję obejrzenia zachowaneych aż po dzień dzisiejszy zabytkowych chat wraz z wyposażeniem, oddających kulturę regionu śląskiego. Zebrani podziwiali zgromadzone zabytki budownictwa ludowego, pochodzące z pięciu podregionów Górnego Śląska (beskidzkiego, podgórskiego, pszczyńsko-rybnickiego, przemysłowego i lublinieckiego) oraz regionu Zagłębia Dąbrowskiego.

Po grupowym zwiedzaniu rozpoczęły się tradycyjne, regionalne animacje dla dzieci. Starsze miały okazję odkryć tajemnice starego wiatraka i młyna wodnego, dowiedziały się jak powstaje mąką i poznały jej nietypowe zastosowania. Tymczasem młodsza grupa, która we wspólną przygodę wyruszyła z animowanymi pacynkami – Jankiem i Małgosią – miała okazję dowiedzieć się, co jadły, w co się bawiły i gdzie spały dzieci na dawnej wsi. Opowieści były połączone ze wspólną zabawą.

Po zakończeniu zwiedzania i warsztatów wszyscy udali się pod kręgi ogniskowe, gdzie odbywało się wspólne pieczenie kiełbasek, grillowanie, rozmowy, a rodziny pracowników firmy Seifert Polska miały okazję wzajemnie się poznać. Warto wspomnieć, że najmłodsi uczestnicy spotkania mieli raptem 4 i 6 tygodni!

Piknik zwieńczony został wspólnym biesiadowaniem w zabytkowej karczmie oraz specjalnymi animacjami dla dzieci (i jak się okazało również dla dorosłychJ), przygotowanymi przez Doświadczalnię – malowaniem buziek i pokazem gigantycznych baniek mydlanych.

Fotorelacja mówi sama za siebie :)


Public PR sponsorem Biegu im. Janusza Sidły

Pozostając w sportowej atmosferze serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy lubią spędzać czas aktywnie, zarówno profesjonalistów jak i amatorów, do udziału w Biegu im. Janusza Sidły. Wydarzenie odbędzie się 28 czerwca w katowickiej dzielnicy Szopienice i zostanie zakończone festynem.

Jest to bieg upamiętniający szopienickiego lekkoatletę - Janusza Sidło. Organizatorzy zapewniają profesjonalny pomiar czasu, pomoc medyczną, posiłek, napoje oraz gadżety. W Biegu udział weźmie w sumie 300 uczestników: 250 biegaczy i 50 osób uprawiających nordic walking. Udział jest całkowicie bezpłatny.

ZAPISY: KLIK

Organizatorzy:

  • Szopienice.org - pozytywna strona Katowic
  • UKS Szopienice

Współorganizatorzy:

  • Katowice - oficjalny profil miasta
  • Rada Jednostki Pomocniczej nr 15 Szopienice-Burowiec

Kontakt do organizatorów:

My też tam będziemy - do zobaczenia na starcie!

 

 

 


Public PR szkoleniowo

Za nami dwa intensywne dni szkoleniowe. Magdalena Robak - psycholog organizacji i pracy, trenerka i konsultantka z wieloletnim doświadczeniem - po raz kolejny wyciskała z nas "siódme poty". Ćwiczenia, gry, symulacje, testy - wszystko to w imię naszego rozwoju:)

W PUBLIC PR systematycznie rozwijamy się, poszerzamy naszą wiedzę i zdobywamy nowe umiejętności w ramach Programu Rozwoju Kompetencji. Cykliczne szkolenia i warsztaty coachingowe odbywają się u nas raz na kwartał.

Kolejne spotkanie z Magdą odbędzie się po okresie wakacyjnym - już nie możemy się doczekać!

A tymczsem pędzimy weryfikować nasze nowe umiejętności i wiedzę w praktyce ;)

Zespół PUBLIC PR 


Poland Business Run – pomaganie to nasza pasja!

Dla wielu osób 6 września ważna data, także dla Public PR. Tego dnia bowiem, w kilku miastach Polski, odbywać się będzie Poland Business Run. Nie mogło na nim zabraknąć naszego zespołu!

Public PR Team wystartuje w katowickim biegu sztafetowym, by pomóc podopiecznym Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty - osobom, które w wyniku różnych zrządzeń losu: wypadków lub chorób, zostały poddane amputacjom kończyn.

Bieg ma także na celu promowanie zdrowego stylu życia stylem życia, dobrą zabawę i integrację mieszkańców największych polskich miast w słusznej sprawie.

Public PR Team zasilili: Krzysiek Stadler (kapitan), Marcin Kałużny, Łukasz Bąk, Mariusz Dorosiński oraz Kuba Bieniak. Każdy z zawodników będzie miał do przebiegnięcia jedno okrążenie sztafety, czyli dystans 3,8 km. 

Przygotowania już rozpoczęte, będziemy je na bieżąco relacjonować na naszym Facebook’u, gdzie serdecznie zapraszamy.

A jeżeli ktoś z Was chce wesprzeć podopiecznych Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty, może to zrobić poprzez naszą drużynę. W ramach akcji „Pomagam Bardziej”, każdy może wpłacić dowolną kwotę za pośrednictwem wybranego zespołu. Dzięki każdej wpłacie w akcji mamy szansę jeszcze bardziej pomóc!

 


Polecamy aktualne wydanie QUALITY TODAY

Magazyn wydawany jest wraz z Dziennikiem Gazetą Prawną. Dostępne jest również w wersji elektronicznej. Które przedsiębiorstwa w swojej działalności dbają o najwyższe standardy jakości i ubiegają się o godło JAKOŚĆ ROKU 2015?

Zapraszamy do lektury!


Nowy numer QUALITY TODAY

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania QUALITY TODAY, ukazującego się na łamach Dziennika Gazety Prawnej. Nowy numer jest dostępny dziś w kioskach i salonach prasowych.

Magazyn jest dostępny również w wersji elektronicznej na http://jakoscroku.pl/images/wydania/pdf/wydanie_202.pdf.  Oprócz przykładów przedsiębiorstw, które w swojej działalności dbają o najwyższe standardy jakości, znajdą w nim Państwo relację z I Europejskiego Kongresu Jakości. 

Polecamy!


Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Public PR dla Przedszkolaków z Katowic

Jedną z naszych fundamentalnych zasad, które wyznajemy, jest działanie na rzecz i dobro innych. Tak w Public PR rozumiemy społeczną odpowiedzialność biznesu.Dlatego kiedy w marcu br. zwróciła się do nas Dyrekcja Miejskiego Przedszkola nr 27 im. PLASTUSIA I TOSI w Katowicach, nie wahaliśmy się ani chwili. 

Aby mieć swój udział w stworzeniu przyjaznego miejsca do odpoczynku dla najmniejszych przedszkolaków, zakupiliśmy 26 sztuk czerwonych, okrągłych dywaników, które już ubarwiają przestrzeń, gdzie najmłodsi odbywają drzemki.

Takie podziękowanie czekało na nas w biurze - aż chce się pomagać! :)


I Europejski Kongres Jakości: JAKOŚĆ. NOWA PERSPEKTYWA

Prawie 500 uczestników, sześć paneli tematycznych, znakomici goście i cały dzień merytorycznych rozmów na temat znaczenia i roli jakości w osiąganiu sukcesu w biznesie. To krótkie podsumowanie I Europejskiego Kongresu Jakości, który odbył się 23 marca 2015 r. w Warszawie. Organizator - Fundacja QUALITAS - dokonał rzeczy z pozoru niemożliwej: zintegrował ze sobą teoretyków i praktyków tematu zarządzania jakością pod hasłem: JAKOŚĆ. NOWA PERSPEKTYWA. Wydarzenie było połączone z uroczystym wręczeniem certyfikatów JAKOŚĆ ROKU 2014.

I Europejski Kongres Jakości to szczególna inicjatywa. Po raz pierwszy przedstawiciele świata biznesu i nauki mieli możliwość spotkać się, dyskutować, a także wymienić poglądy i doświadczenia. Wydarzenie było ogólnodostępne, aby każdy mógł skorzystać z przekazywanej wiedzy. Zgromadzeni eksperci omawiali aspekty m.in. zarządzania poprzez jakość, innowacyjności i ekologii.

- Jakość to sposób myślenia. W obecnych czasach w Europie uznajemy jakość za oczywistość. Osiągnęliśmy ją i sądzimy, że tak już będzie zawsze. W efekcie znalazła się ona w defensywie. Chcemy, aby Europejski Kongres Jakości stał się nową siłą dla rozwoju i zmiany sposobu, w jaki myślimy o jakości - mówił w czasie przemówienia inaugurującego Marcin Kałużny, pomysłodawca wydarzenia i Przewodniczący Kapituły Programu JAKOŚĆ ROKU. - Cieszymy się także, że Kongres stwarza okazję do integracji środowisk projakościowych - dodał.

Wydarzenie uświetnili znakomici goście specjalni: m.in. prof. Andrzej Blikle, autor książki „Doktryna Jakości”, który przez lata zarządzał jedną z najstarszych i najbardziej znanych firm rodzinnych: A.Blikle, oraz dr Eric Janssens, Dyrektor Generalny European Organization for Quality z siedzibą w Brukseli. Obaj wygłosili  wykłady, a także brali udział w dyskusjach i dzielili się swoją wiedzą.  – O jakości należy mówić jak najwięcej, a takie spotkania to doskonała ku temu okazja – mówił prof. Andrzej Blikle. Tego samego zdania jest również dr Eric Janssens, który podkreślał, że nad jakością trzeba przez cały czas pracować, potwierdzać ją certyfikatami i mówić o niej swoim klientom.

Oprócz wykładów i wystąpień plenarnych, podczas Kongresu odbyło się sześć paneli tematycznych, prowadzonych przez specjalistów w swoich dziedzinach. Dotyczyły one rozmaitych aspektów jakości i podzielone były na dwie części. Temat „Zmiany w normie ISO 9001:2015 – co dla Twojej organizacji wniesie nowa wersja standardu zarządzania jakością?” moderował dr Marek Roszak, Członek Zarządu Klubu Polskie Forum ISO 9000, zasiadający jednocześnie w Kapitule programu JAKOŚĆ ROKU. W panelu pt. „KAIZEN w służbie jakości - efektywne zarządzanie organizacją” głównym ekspertem była Ilona Nowicka, dyrektor KAIZEN Institute Poland Operations. Natomiast debatę na temat tego, jak promować jakość swojej organizacji i jakie korzyści z tego płyną, poprowadził Krzysztof Stadler, prezes zarządu Fundacji QUALITAS.

W drugiej części dyskusji panelowych eksperci moderowani przez prof. Stanisława Borkowskiego z Politechniki Częstochowskiej szukali odpowiedzi na pytania, jakie znaczenie ma transfer wiedzy teoretycznej do organizacji oraz jakie są w tym zakresie szanse i możliwości współpracy na linii nauka - biznes. W tym samym czasie Piotr Błoński – trener i audytor firmy DEKRA, omawiał aspekty zarządzania ryzykiem z wykorzystaniem auditów wewnętrznych. Z kolei panel Małgorzaty Skuchy, prezes zarządu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, dotyczył miejsca i roli jakości w ekologii.

Merytoryczne dyskusje, ciekawe wnioski i wiele cennych uwag dla zarządzających – tak można podsumować półtoragodzinne sesje panelowe.

Główna debata, podsumowująca wnioski płynące z wcześniejszych paneli tematycznych, odbyła się w części wieczornej. Dyskusję poprowadził Marcin Piasecki, redaktor naczelny magazynu SUKCES, szukając wspólnie z ekspertami odpowiedzi na pytanie, jaka jest nowa perspektywa jakości – w myśl hasła przewodniego Kongresu.

Część merytoryczną wydarzenia zamknęła uroczysta Gala Finałowa, podczas której odbyło się wręczenie certyfikatów JAKOŚĆ ROKU 2014. W prestiżowym gronie laureatów znalazły się tylko te przedsiębiorstwa, instytucje, jednostki naukowo-badawcze oraz szkoły wyższe, które w swojej codziennej pracy odznaczają się projakościowym podejściem do prowadzenia działalności i zarządzania. W gronie blisko 200 laureatów znaleźli się przedstawiciele różnych branż, reprezentujący zarówno małe, lokalne firmy, jak i duże koncerny o światowym zasięgu. Zostały im wręczone dyplomy (m.in. Farmio SA, Agito Sp. z o.o., ABAKUS OKNA S.A., Seifert Polska Sp. z o.o.)  oraz statuetki JAKOŚĆ ROKU BRĄZ (m.in. PLUS Bank S.A., Gandalf Sp. z o.o.), SREBRO (m.in. przedsiębiorstwo Amex Bączek, Oras Olesno Sp. z o.o.), ZŁOTO (m.in. Instytut Podstaw Informatyki PAN, INNOVA S.A., Sokółka Okna i Drzwi S.A.) i DIAMENT (CLASSEN-POL SA, VauPe Sp. z o.o. i Vetrex Sp. z o.o.).

– Ta edycja pokazała bardzo wysoki poziom zarządzania jakością wśród polskich przedsiębiorstw – podkreślał Krzysztof Stadler, prezes zarządu Fundacji QUALITAS, członek Kapituły Programu JAKOŚĆ ROKU. – Chcemy coraz więcej mówić o jakości, a takie wydarzenia pomagają szerzyć tą ideę w świecie biznesu.

Podczas Kongresu miała miejsce również oficjalna premiera nowego magazynu, który na rynku pojawił się w pierwszym kwartale tego roku: QUALITY TODAY. Nowy tytuł porusza kwestie związane z praktycznymi aspektami jakości, jej wpływem na osiągane efekty biznesowe i funkcjonowanie gospodarki. Magazyn ukazuje się wraz z Dziennikiem Gazetą Prawną oraz na łamach tygodnika POLITYKA.

I Europejski Kongres Jakości zakończył uroczysty bankiet połączony z recitalem Basi Janygi, finalistki programu „The Voice of Poland”. Był to doskonały moment na nawiązanie kontaktów biznesowych i rozmowy w kuluarach. Uczestnicy mogli również, w specjalnie wydzielonej przestrzeni, obejrzeć i przetestować nagrodzone produkty, oznaczone godłem JAKOŚĆ ROKU.

Prestiżowe grono patronów honorowych i partnerów, znakomici eksperci i goście specjalni, obecność przedstawicieli jednostek samorządowych z całej Polski, a także ogromne zainteresowanie ze strony uczestników I Europejskiego Kongresu Jakości – to wszystko dowodzi, że wydarzenie było długo oczekiwane i potrzebne. Organizatorzy już zapowiedzieli kolejne edycje, a Kongres z pewnością wpisze się w krajobraz gospodarczy Europy Środkowej oraz kalendarz najważniejszych wydarzeń dotyczących jakości. 

 

Karolina Moskal

Justyna Toros-Kotońska

 


Magazyn QUALITY TODAY – nowy numer od dziś w kioskach!

Od dziś dostępne  jest pierwsze wydanie magazynu QUALITY TODAY, wydawanego na łamach tygodnika POLITYKA.

Można dowiedzieć się z niego m.in. czym jest spersonalizowana medycyna, a także w jaki sposób polska myśl technologiczna jest z sukcesem wdrażana do biznesu. Wydanie dostępne jest również w wersji elektronicznej na: http://jakoscroku.pl/images/wydania/pdf/wydanie_200.pdf

Życzymy miłej lektury!


QUALITY TODAY – nowy magazyn od dziś na rynku

QUALITY TODAY to nowy magazyn, który będzie wydawany na łamach Dziennika Gazety Prawnej oraz w tygodniku POLITYKA. Nowy tytuł zastąpi wcześniejsze - BIZNES RAPORT oraz Business&Lifestyle – i poruszał będzie kwestie związane z praktycznymi aspektami jakości, jej wpływem na osiągane efekty biznesowe i funkcjonowanie gospodarki.

Magazyn skierowany jest do wszystkich osób, dla których wysoka jakość usług, produktów i rozwiązań oferowanych na rynku ma kluczowe znaczenie; którzy myślą i działają projakościowo.

Pierwsze wydanie ukaże się już dziś, tj. 27 lutego, na łamach Dziennika Gazety Prawnej. Będzie ono dostępne również w wersji elektronicznej na stronie http://jakoscroku.pl/wydania-prasowe/. Oficjalna premiera QUALITY TODAY odbędzie się 23 marca br. w Warszawie podczas I Europejskiego Kongresu Jakości.


Poszukujemy stażysty!

Jesteś studentem ostatniego roku studiów bądź absolwentem?
Chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe w branży Public Relations?
Jesteś osobą kreatywną, otwartą, dokładną, dyspozycyjną i aktywną w działaniu?
Potrafisz swobodnie komunikować się w języku angielskim?

Jeżeli odpowiedź brzmi 4x TAK, koniecznie czytaj dalej.

Zapraszamy na staż do Agencji Kreatywnej PUBLIC PR! U nas nie będziesz doskonalić się w parzeniu kawy :) Podejmij wyzwanie i wyślij nam swoje CV na adres: kontakt@publicpr.pl 
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

---
Grafika: chatchai_stocker / FreeDigitalPhotos.net


PUBLIC PR w Berlinie

W miniony weekend wyruszyliśmy na nasz doroczny wyjazd szkoleniowo – integracyjny. Tym razem udaliśmy się na podbój Berlina! 

W pięknej zimowej aurze wspólnie zwiedziliśmy miasto i jego najważniejsze punkty: Bramę Branderburską, Checkpoint Charlie, pozostałości Muru Berlińskiego, Aleksanderplatz z Fontanną Neptuna, Czerwony Ratusz, Kościół Mariacki, Reichstag, Aleję Unter den Linden. Udaliśmy się także do Muzeum Holokaustu, a ze szczytu Wieży Telewizyjnej dnia podziwialiśmy wieczorną panoramę stolicy Niemiec. Wieczór integracyjny spędziliśmy w iście bawarskim stylu: w klimatycznej restauracji z muzyką na żywo, z tradycyjną bawarską kuchnią.

To były trzy intensywne dni, które na długo pozostaną w naszej pamięci. Wszystkim, którzy jeszcze nie mieli okazji być w Berlinie, serdecznie polecamy to niezwykłe miasto: otwarte, pełne interesujących miejsc, w którym historia przeplata się z nowoczesnością. A my już teraz zastanawiamy się, gdzie wspólnie wybierzemy się następnym razem :)

Zespół PUBLIC PR

 


Pierwsze szkolenie w 2015 roku za nami

W dniach 2-3 lutego po raz pierwszy w nowym roku - chociaż rozwijamy się wspólnie już od lat :) - gościliśmy w PUBLIC PR Magdalenę Robak - psychologa organizacji i pracy, trenerkę i konsultantkę z wieloletnim doświadczeniem.

Jak wyglądało nasze spotkanie z Magdą? To dwa intensywne dni szkoleniowe na różnych poziomach zaawansowania i ogrom nowej wiedzy do wykorzystania w praktyce. A wszystko to zrealizowaliśmy we wspaniałej atmosferze i z poczuciem, że drzemie w nas ogromny potencjał – wystarczy go tylko w sobie obudzić!

W PUBLIC PR systematycznie rozwijamy się, poszerzamy naszą wiedzę i zdobywamy nowe umiejętności w ramach Programu Rozwoju Kompetencji. Cykliczne szkolenia i warsztaty coachingowe odbywają się u nas raz na kwartał. Kolejne warsztaty z Magdą odbędą się wiosną - już nie możemy się doczekać!

Zespół PUBLIC PR


Styczniowy BIZNES RAPORT i BUSINESS&LIFESTYLE już w kioskach!

Zobaczcie, co przygotowaliśmy dla Was w najnowszych wydaniach naszych magazynów

br-111.jpgZobaczcie, co przygotowaliśmy dla Was w najnowszych wydaniach naszych magazynów:  BIZNES RAPORTU, ukazującego się na łamach Dziennika Gazety PRAWNEJ oraz  BUSINESS&LIFESTYLE, który znajdziecie w aktualnym numerze tygodnika POLITYKA. Dostępne także wersjach elektronicznych na: http://jakoscroku.pl/wydania-prasowe/

Życzymy przyjemnej lektury!


Strona Public PR w nowej odsłonie

Przez 10 lat obecności na rynku intensywnie się rozwijaliśmy i zmienialiśmy - jak na Agencję Kreatywną przystało :) Po niedawnej zmianie biura przyszedł zatem czas na odświeżenie firmowej witryny! 

Z przyjemnością witamy na stronie internetowej publicpr.pl w nowej szacie graficznej. Stronie bardziej funkcjonalnej, łatwiejszej w nawigacji i, naszym zdaniem, zdecydowanie przyjemniejszej dla oka. To właśnie tutaj na bieżąco będziemy informować Was o realizowanych projektach i podejmowanych przedsięwzięciach. Będziemy pisać o rzeczach ważnych i bliskich naszej codziennej pracy.

Zapraszamy w nasze nowe progi!

Zespół Public PR


Witamy na świecie!

Z ogromną radością witamy na świecie kolejne dziecko PUBLIC PR! Krzysiu dołączył do Filipka, Hani, Igora, Szymonka, Lenki, Weroniki, Amelki i Alicji.

Naszemu koledze Olkowi i jego żonie Agnieszce z okazji narodzin synka składamy najserdeczniejsze gratulacje i życzymy samych szczęśliwych dni w powiększonym składzie ;)
Zespół PUBLIC PR


Grudniowy BIZNES RAPORT dziś w kioskach!

Zakończył się proces przyjmowania wniosków konkursowych IX edycji JAKOŚĆ ROKU. Tym samym polecamy lekturę ostatniego w tym roku wydania magazynu BIZNES RAPORT.

BR110
Tym samym polecamy lekturę ostatniego w tym roku wydania magazynu BIZNES RAPORT. Szukajcie go w kioskach wraz z sylwestrowym wydaniem Dziennika Gazety Prawnej lub w wersji elektronicznej na:

http://jakoscroku.pl/wydania-prasowe/biznes-raport/196/

Życzymy miłej lektury!