Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Dowiedz się więcej.

Public PR Agencja Kreatywna

Agencja Kreatywna Public PR, to niezwykła agencja realizująca działania w obszarze public relations. Nasi pracownicy, jak sama nazwa wskazuje, to osoby kreatywne, szukające nieszablonowych rozwiązań, posiadające wieloletnie doświadczenie zdobywane zarówno w firmach, w działach public relations, jak i agencjach.

Agencja Kreatywna Public PR została założona w 2005 roku. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie partnerów biznesowych, które osiągamy poprzez projakościowy system pracy. Naszym klientom pomagamy przede wszystkim wyróżnić się. Zapewniamy kompleksowe doradztwo i usługi w zakresie budowania spójnego wizerunku marki, komunikacji medialnej, kampanii reklamowych czy akcji specjalnych. Tworzymy wartość dodaną, zwiększamy świadomość marki, upowszechniamy ideę społecznej odpowiedzialności biznesu.

Traktując każdego partnera indywidualnie, angażujemy 110 procent naszych możliwości w pracę nad osiągnięciem długofalowych korzyści.

Wyznaczamy sobie ambitne cele i trzymamy się wyznawanych wartości. Działamy zespołowo, a nasze relacje z klientem realizujemy na poziomie partnerstwa i współpracy. Dbamy o pozytywny wizerunek naszej firmy. Wierzymy w siebie, produkt i organizację, którą reprezentujemy. Stosujemy wyłącznie uczciwą konkurencję.

Stale podnosimy swoją wiedzę i kompetencje. Uczymy się wzajemnie. Stawiamy na kreatywną i twórczą atmosferę w pracy oraz skuteczną komunikację. Unikamy rutyny i chętnie podejmujemy nowe wyzwania. Pracujemy solidnie i rzetelnie, jednocześnie nie boimy się odpowiedzialności za działania swoje i innych. Nie istnieją dla nas trudne tematy, a nieszablonowe rozwiązania to nasza specjalność. Nasza siedziba mieści się w Katowicach, działania realizujemy w całej Polsce, skupiając się w szczególności na obszarze Śląska i Małopolski.


Dowiedz się więcej na temat Public Relations: